IV liga: Remis Narwi w Gąbinie

Piłka nożna 10 listopada 2012 Komentarzy

Nie udało się Narwi Ostrołęka przywieźć kompletu punktów z wyjazdowego spotkania z Błękitnymi Gąbin. Niebiesko-czerwoni zremisowali ze swoimi rywalami 1:1. Gola dla Narwi strzelił Mateusz Pełtak.

Narew Ostrołęka przywiozła punkt z Gąbina (fot. eOstroleka.pl)

Podopieczni Marcina Romana w pierwszej połowie nie zagrali dobrze i na przerwę schodzili z jednobramkową stratą do rywala. W drugiej połowie szczęście również nie uśmiechało się do Narwi, lecz w doliczonym czasie gry gola dla ostrołęckiej ekipy strzelił Mateusz Pełtak i tym samym uratował jeden punkt w tym meczu. Był to ostatni mecz Narwi w rundzie jesiennej sezonu 2012/13, kolejne spotkania niebiesko-czerwoni rozegrają wiosną 2013 roku.

Błękitni Gąbin - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)