IV liga: Trwa zwycięska seria tenisistów Rzekunianki

Inne 11 października 2017 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń pokonała Sokół Serock 8:2 w spotkaniu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej tenisa stołowego. Komplet zwycięstw w Serocku zanotowali Jan Klemendorf, Mariusz Kowalczyk i Grzegorz Kowalczyk.

Po zwycięstwie 9:1 nad GUKS II Siedlin, rzekuńscy tenisiści tym razem pojechali do Serocka, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Sokołem. Bardzo dobrze w tym spotkaniu spisał się Mariusz Kowalczyk, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta. Tylko jednego seta swoim rywalom oddał doświadczony Jan Klemendorf, który po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie komplet zwycięstw w IV lidze. Wygrywał także Grzegorz Kowalczyk, zarówno indywidualnie, jak i w deblu z Arturem Piersą. Sokół swoje zwycięstwa odnosił w starciach z Arturem Piersą - najpierw pokonał go Sławomir Nowosielski, później Jakub Majewski.

Kolejny mecz Rzekunianka rozegra już 15 października w Warszawie, przeciwnikiem będzie trzeci w tabeli zespół ATS Warszawa.

Sokół Serock - Rzekunianka Rzekuń 2:8

Jakub Majewski - Mariusz Kowalczyk 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
Sławomir Nowosielski - Artur Piersa 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
Aleksander Modzelewski - Grzegorz Kowalczyk 0:3 (11:13, 7:11, 8:11)
Maciej Pieńkosz - Jan Klemendorf 1:3 (3:11, 12:10, 7:11, 7:11)
Jakub Majewski - Artur Piersa 3:0 (13:11, 11:7, 11:3)
Sławomir Nowosielski - Mariusz Kowalczyk 0:3 (7:11, 6:11, 2:11)
Maciej Pieńkosz - Grzegorz Kowalczyk 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
Marek Mroziewicz - Jan Klemendorf 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
M. Pieńkosz / S. Nowosielski - M. Kowalczyk / J. Klemendorf  0:3 (8:11, 4:11, 6:11)
A. Modzelewski / J. Majewski - G. Kowalczyk / A. Piersa 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 6:11)