zdjecie 5496

Jakub Waszkiewicz z kolejnym powołaniem do kadry narodowej

Sporty walki 09 marca 2016 Komentarzy

Pięściarz Victorii Ostrołęka Jakub Waszkiewicz został po raz kolejny powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski. W dniach 11-13 marca w Knurowie odbędzie się zgrupowanie kadr kadetów i juniorów pod okiem trenera Stanisława Łakomca.

Pięściarz Victorii Ostrołęka Jakub Waszkiewicz został po raz kolejny powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski. W Knurowie odbędzie się zgrupowanie kadr kadetów i juniorów pod okiem trenera Stanisława Łakomca.

Na zgrupowanie reprezentacji narodowej powołano 26 zawodników. Waszkiewicz jest jednym z dwóch pięściarzy w kategorii 54 kg. To nie pierwsze w tym roku powołanie dla naszego zawodnika - brał on już udział we wcześniejszych zgrupowaniach i jest brany pod uwagę do wyjazdu na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Każde zgrupowanie jest więc dla niego wielką szansą.

- Każdy trener marzy o tym, żeby jego zawodnik trafił do reprezentacji Polski - mówi Bogusław Mierzejewski, trener Victorii Ostrołęka - Najważniejsze, że trenerzy kadry narodowej zauważają postępy w umiejętnościach Kuby. Mam nadzieję, że pokaże się on na zgrupowaniu z dobrej strony.

Zgrupowanie w Knurowie odbędzie się w dniach 11-13 marca.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.