Jan Klemendorf w Grand Prix Polski w Międzyzdrojach. Dotarł do finału

Inne 24 maja 2023 4 Komentarze

Jan Klemendorf z Ostrołęki zajął drugie miejsce podczas 9. Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym. Nasz tenisista jak zawsze pokazał klasę, rywalizując w kategorii 65-69 lat.

Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej zgłosiło się 30 zawodników z całej Polski. Gwarantowało to wysoki poziom sportowy zawodów, a można się tylko cieszyć, że jednym z głównych bohaterów widowiska był ostrołęczanin.

- Fazę grupową przeszedłem bez straty seta - relacjonuje nam Jan Klemendorf. Rzeczywiście, nie miał sobie równych, pokonując Marka Kamińskiego z Sochocina, Tadeusza Cieplińskiego z Gdyni i Jerzego Szojdę z Redy - wszystkie mecze zakończył wynikiem 3:0.

W drabince pucharowej Klemendorf nie zatrzymywał się. Najpierw wolny los, a później kolejni rywale zostali ogrywani. Najpierw Klemendorfg wygrał z Edwardem Płuciennikiem 3:0, później pokonał Krzysztofa Młotkowskiego 3:1 i Franciszka Jastrzębowskiego także 3:1. W finale czekał Marek Andrzejczak i tym razem to rywal był lepszy zwyciężając 3:0 (w setach do 8, 4 i 8).

Jan Klemendorf jest zadowolony z tego, jak poszedł mu turniej w Międzyzdrojach, a po zajęciu drugiego miejsca nie pozostało nic innego, jak tylko wypocząć w tej malowniczej miejscowości.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
19:01, 24 maja 2023

Andrzej Grubba

No tak bo Pan Janek dużo się nauczył występując w Rzekuniance Rzekuń  😉😄😜
Pozdrówka dla Pana Janka👍

ocena: 50%         zgłoś
...
07:15, 25 maja 2023

Kibic

Pan Janek umie grańw pingla! Brawo!

ocena: 100%         zgłoś
...
10:05, 25 maja 2023

Marian

Pań Jan już bardzo dawno świetnie grał
W tenisa stolowego

ocena: 100%         zgłoś
...
16:55, 26 maja 2023

Kaz

Do Andrzej Grubba. Nie ładnie podawać się za osobę nieżyjącą. Pan Jan Klemendorf grał bardzo dawno temu w Ostrołęce w drugiej lidze. Resztę grał w USA i w turniejach dla Polonii w RP. Rzekunianka Rzekuń, a później Mag Ostrołęka też się przewinęły w historii gry Pana Jan Klemendorf. Brawo Janek i trzymam kciuki za Mistrzostwa Polski Weteranów w Gliwicach w czerwcu 2023.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.