zdjecie 8617

Jantarki z nowym trenerem uległy AZS UW

Piłka nożna 05 października 2016 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z AZS Uniwersytet Warszawski 0:1 w spotkaniu 6. kolejki II ligi. Ostrołęczanki pojechały do Warszawy z nowym trenerem, który tymczasowo zastąpił na tym stanowisku Rafała Koska.

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z AZS Uniwersytet Warszawski 0:1 w spotkaniu 6. kolejki II ligi. Ostrołęczanki pojechały do Warszawy z nowym trenerem, który tymczasowo zastąpił na tym stanowisku Rafała Koska.

Przypomnijmy, trener Rafał Kosek zrezygnował ze swojej funkcji po ponad czterech latach pracy z zespołem. - Powodami tej decyzji są sprawy osobiste oraz fakt, iż chciał aby na zespół spojrzał ktoś z zewnątrz, ktoś kto wprowadzi nowe pomysły na grę Jantarek - informuje klub. Jantar wciąż szuka trenera, tymczasowo obowiązki pierwszego szkoleniowca przejął Paweł Zyśk i to pod jego wodzą ostrołęckie piłkarki pojechały na starcie do Warszawy.

Na stadionie Drukarza minimalne zwycięstwo odniósł zespół AZS UW. Podopieczne Marii Wąsowskiej wygrały z Jantarkami 1:0, a zwycięską bramkę w 20. minucie meczu strzeliła Marlena Smolińska. Dla ostrołęczanek była to piąta porażka w szóstym spotkaniu ligowym, lecz - co warto podkreślić - w większości przypadków są to minimalne przegrane, do remisu, a nawet zwycięstw brakuje czasem po prostu odrobiny szczęścia i skuteczności. Być może uda się ją odnaleźć pod wodzą nowego trenera.

Szansa na wygraną nadarzy się w sobotę 15 października o godz. 16.00 w Ostrołęce. Jantarki zmierzą się u siebie z Heliosem Białystok, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Będzie to doskonała okazja na przełamanie i odniesienie drugiego zwycięstwa. Zapraszamy do dopingowania Jantarek.

AZS UW Warszawa - Jantar Ostrołęka 1:0 (1:0)

⚽ 1:0 Smolińska '20

JANTAR: Kulesik - Zając, Koper (90' Jurga), Dudziec, Duszak (80' Chodorek), Piersa, Galarska, Majewska, Ostrowska, Tomczak (62' Michalak), Płoska.

Pozostałe wyniki 6. kolejki II ligi:

Helios Białystok 0-4 Ząbkovia Ząbki
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-1 UMKS Zgierz
Forty Piątnica 1-7 Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn 5-0 Loczki Wyszków
KS Teresin 3-0 Kolejarz Łódź

Tabela:

1. MUKS Tomaszów Mazowiecki - 5 m - 13 pkt
2. KS Teresin - 6 m - 13 pkt
3. Stomil Olsztyn - 4 m - 12 pkt
4. UMKS Zgierz - 6 m - 12 pkt
5. Ząbkovia Ząbki - 6 m - 11 pkt
6. KU-AZS UW Warszawa - 5 m - 10 pkt
7. Piastovia Piastów - 6 m - 9 pkt
8. Loczki Wyszków - 5 m - 6 pkt
9. Forty Piątnica - 5 m - 4 pkt
10. Jantar Ostrołęka - 6 m - 3 pkt
11. Kolejarz Łódź - 6 m - 3 pkt
12. Helios Białystok - 6 m - 0 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.