Jarosław Kobyliński zwycięzcą jazdy na czas w Rzekuniu [ZDJĘCIA]

Inne 15 sierpnia 2015 Komentarzy

Jarosław Kobyliński z Makowa Mazowieckiego został najlepszym kolarzem jazdy indywidualnej na czas, która odbyła się w sobotę 15 sierpnia w Rzekuniu. Impreza organizowana przez Klub Kolarski 24h Ostrołęka cieszyła się rekordowym zainteresowaniem uczestników.

Jarosław Kobyliński - zwycięzca jazdy indywidualnej na czasW rzekuńskiej "czasówce" wzięło udział aż 82 zawodników i zawodniczek. Kolarze mieli do pokonana dziesięć kilometrów przez miejscowości Rzekuń, Drwęcz i Zapieczne. Jazda przez miejscowości gminy Rzekuń i Troszyn była bardzo emocjonująca, co potwierdzają wyniki.

Najlepszym zawodnikiem zawodów został Jarosław Kobyliński z Makowa Mazowieckiego, pobił on ubiegłoroczny rekord trasy i dojechał do mety w czasie 14:43. Drugi był Dawid Załęgowski z Warszawy, stracił on do zwycięzcy dwie sekundy. Najlepszym ostrołęczaninem został Artur Budny, który w kategorii Open zajął trzecie miejsce z czasem 15:12. W pierwszej dziesiątce znalazło się także miejsce dla Mateusza Górskiego, Bartosza Jechanowskiego, Sebastiana Korzeba (wszyscy Ostrołęka) oraz Rafała Charuckiego (Ostrów Mazowiecka), Krzysztofa Olszewskiego (Olszewo-Borki), Dariusza Regulskiego (Ostrołęka) i Macieja Karwowskiego (Łomża, reprezentant KK 24h).

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Bożena Bednarczyk z klubu Zakręcona Ostrów - czas 18:06. Miejsca na podium nie zabrakło także dla Iwony Wódkiewicz z Przasnysza i Aleksandry Jackiewicz z Sokółki. Poniżej prezentujemy pełne wyniki zawodów. Zapraszamy także do galerii, gdzie znajdują się już zdjęcia z imprezy!

GALERIA ZDJĘĆ: Jazda indywidualna na czas w Rzekuniu [15.08.2015]

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.