Jazda na czas w Rzekuniu z rekordami (zdjęcia)

Kolarstwo 15 sierpnia 2017 3 Komentarze

Za nami kolejna świetna impreza sportowa organizowana przez Klub Kolarski 24h. Jazda indywidualna na czas w Rzekuniu stała na wysokim poziomie, a kolarze zaprezentowali dobre wyniki. Świadczy o tym m.in. fakt, że padł rekord trasy. Zobacz wyniki i zdjęcia.

Kategorię open wygrał Łukasz Pierzymowski z Warszawy, uzyskując rezultat 00:13.22. Drugie miejsce zajął Michał Kostuch z wynikiem 00:13.44, a na trzecim stopniu podium stanął Przemysław Zieliński z Tczewa - jego wynik to 00:13.52. Wśród pań najszybsza była Anna Wiese z Warszawy - jej czas to równe 15 minut. Druga była Malwina Pilarska z Głowna - 00:16.16, a trzecia Katarzyna Deręgowska z Warszawy - czas 00:16.18. Warto podkreślić, że dzisiejsi zwycięzcy zapisali na swoim koncie także nowe rekordy trasy.

Wyniki OPEN - do pobrania tutaj  (252,1 KB)

Rozegrano również kategorię "Ojciec+Syn" - w niej najlepsi okazali się Eryk i Robert Zalewscy - łączny czas 00:32.18, drugie miejsce zajęli Krzysztof i Piotr Wiśniewscy - 00:33.47, na miejscu trzecim Szymon i Wojciech Nosek - 00:37.27, a na czwartym Kacper i Krzysztof Wiszowaty - 00:39.43. Były to wszystkie drużyny startujące w tej kategorii.

Kategoria OJCIEC i SYN - do pobrania tutaj  (164,64 KB)

Kategorie podzielono również ze względu na rodzaj roweru - wśród szosowców na podium stanęli dokładnie Ci sami zawodnicy co w klasyfikacji open. W kategorii MTB wygrał Michał Kostuch - 00:15.32, drugi był Piotr Duda - 00:15.44, a trzeci Michał Bachmura - 00:16.10. Wśród pań w tej klasyfikacji najlepiej wypadła Maria Kamińska - 00:20.09, przed Katarzyną Mrówką - 00:20:28 i Dorotą Kostuch - 00:20.38.

Wyniki SZOSA - do pobrania tutaj  (230,07 KB)

Wyniki MTB - do pobrania tutaj  (205,4 KB)

Ścigali się także najmłodsi. W kategorii do lat 14 zwyciężył Michał Koszykowski z Białegostoku - 00:16.38, przed Erykiem Zalewskim z Warszawy - 00:17.10 i ostrołęczaninem Szymonem Noskiem - 00:19.06. W gronie dziewczynek najszybsza była Aleksandra Kowalska z Ostrołęki - 00:23.10, kolejne miejsce zajęła Daria Parzychowska z Białobieli - 00:24.36, a trzecie Sara Ejzemberg z Łodzisk - 00:26.08.

Wyniki DO 14 LAT - do pobrania tutaj  (205,52 KB)

Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszej jazdy indywidualnej na czas. To jednak nie koniec naszych relacji z trasy: już jutro w naszym serwisie przeczytasz o kolarzu, które dzisiejsze 10 kilometrów na rowerze, mimo złapanej "gumy", poświęcił żołnierzom walczącym w 1920 roku w Bitwie Warszawskiej.