Rafał Urban z kolejnym podium dla KK 24h

Kolarstwo 29 lipca 2017 0 Komentarzy

W niedzielę 23 lipca zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h wzięli udział w kolejnych zawodach. Na podium stanął Rafał Urban, zajmując drugie miejsce w wyścigu o Puchar Wójta Gminy Zambrów. Z kolei w Serocku rywalizowano w Mistrzostwach Polski masters.

Zawody o puchar wójta gminy Zambrów zorganizowano już po raz drugi. Impreza odbyła się w Nowym Laskowcu. Na podium stanął tam zawodnik KK 24h Rafał Urban, który uplasował się na drugim miejscu w kategorii open. W niemal 4,5 letniej tradycji Klubu Kolarskiego 24h znajduje się już niemal 750 adnotacji o zdobytych miejscach na podium.

"Pudła" nie udało się osiągnąć najbardziej doświadczonym zawodnikom KK 24h, którzy pojechali na Mistrzostwa Polski Masters ze startu wspólnego do Serocka. Impreza zgromadziła wielu doskonałych zawodników, a reprezentanci lokalnego klubu w kategorii M5 zajmowali miejsca poza podium. Paweł Niedbała był piąty, na ósmym miejscu dojechał Wiesław Podeszwa, a na dziewiątym Wiesław Kamiński.

Okazja do rywalizacji w naszym regionie zaplanowana została na 15 sierpnia. Wtedy też odbędzie się jazda indywidualna na czas w Rzekuniu. W tym miejscu można zapisać się do wyścigu, a wystartować będzie można na dowolnym rowerze, gdyż prowadzone będą różne kategorie - zarówno dla rowerów szosowych, jak i MTB oraz pozostałych.