Kartofliska w Rzekuniu i przy okazji w Ostrołęce [WIDEO]

Inne 12 marca 2024 3 Komentarze

Ta youtbe'owa seria nosi tytuł "Najpiękniejsze stadiony w Polsce". Radosław Rzeźnikiewicz z kanału Kartofliska oraz niezawodny Pan Adrian przyjechali do Rzekunia, by zobaczyć, jak wygląda nowoczesny obiekt przy ulicy Miłej. Przy okazji zajechali do podrzekuńskiej, pobliskiej Ostrołęki zerknąć na dwa stadiony będące architektonicznym cudem XXI wieku.

Kartofliska w Ostrołęce, fot. YT/LV BET

- Tak powiedzieli nam: jedźcie do Ostrołęki, bo tam piękne stadiony są. No to jedziem do Ostrołęki! - panowie z Kartoflisk przyjeżdżali do naszego niewątpliwie pięknego miasta z dużym entuzjazmem. Przesiadeczka w Tłuszczu, a później już... - Jesteśmy na dworcu w Ostrołęce, a stąd najbliżej jest do Rzekunia.

Tak, tego słynnego Rzekunia, gdzie kiedyś w gabinecie poprzedniego wójta jedna z urzędniczek rozsypała sól egzorcyzmowaną, by wypędzić demona. O tej historii panowie z Kartoflisk także wspomnieli. - A tu przed nami największa atrakcja Rzekunia. Obiekt piłkarski!

Główny punkt programu zaliczony, więc później przyszedł czas na Ostrołękę, czyli - uwaga - "polską Sewillę". No, parę niedociągnięć jest, ale nazwa już gotowa.

- Straszyli mnie, że tu będzie beznadziejnie, a mi się tu podoba! - usłyszeliśmy. Panowie z Karfoflisk w Ostrołęce odwiedzili dwa stadiony: przy Partyzantów i przy Witosa. Na tym drugim uwagę zwróciła budka spikera: - Jak nie ma spikera, to może jest też używana jako budka lęgowa dla ptaków!

No i oczywiście "bieżnia". - Tu jest tor żużlowy! Nie wiem, czy na tym torze kiedyś był żużel, ale były wyścigi rowerowe, australijskie!

Był motyw hiszpański, był australijski. Światowo w tej podrzekuńskiej Ostrołęce...

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
06:07, 13 marca 2024

Hałabała

Santiago Bernabeu jest w budowie.
Będzie mógł pomieścić wszystkich mieszkańców miasta na raz 😀

ocena: -         zgłoś
...
08:53, 13 marca 2024

widz

I na koncu po piwko do Leszka, swoje chłopy wiedzą co dobre.

ocena: -         zgłoś
...
13:11, 13 marca 2024

Ha

Camp Nou de Rzekuń

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.