zdjecie 1233
zdjecie 1233

Klaudia Płoska na dłużej w Białej Podlaskiej

Piłka nożna 13 sierpnia 2017 1 Komentarz

Klaudia Płoska została oficjalnie zawodniczką AZS PSW Biała Podlaska. Klub Ekstraligi kobiet zdecydował się na dłuższą współpracę z utalentowaną wychowanką Jantaru Ostrołęka. Tym samym zawodniczka przeszła do Białej Podlaskiej na zasadzie transferu definitywnego.

Wiosną sezonu 2016/17 Klaudia Płoska była wypożyczona z Jantaru do AZS PSW. Jej postawa w Ekstralidze była jednak na tyle dobra, że klub z Białej Podlaskiej zdecydował się na transfer definitywny. Wychowanka Jantaru Ostrołęka na dłużej zadomowi się na najwyższym poziomie ligowym w Polsce i mamy nadzieję, że pokaże się z dobrej strony. Na razie ma miejsce w wyjściowej jedenastce swojej drużyny - przed tygodniem zagrała 89 minut w meczu z mistrzem Polski Medykiem Konin, jej drużyna uległa Medykowi 0:6.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:23, 13 sierpnia 2017

malka

A ile Jantar zyskał? Za darmo czy wkładkę do obiadu!
Po co szkolić jak inni korzystają a kluby ostrołęckie słabo. Za nią to klub powinien 2-3 zawodniczki  pozyskać bo ciężko będzie w 2 lidze się utrzymać.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.