Klub Kolarski 24h jeździ w MTB i na szosie (wyniki)

Kolarstwo 27 kwietnia 2018 0 Komentarzy

W sobotę i niedzielę (21-22.04) drużyna kolarzy KK 24h startowała na wyścigach MTB i szosowych. Liczna grupa pojawiła się w Giżycku na drugim etapie cyklu Milko Mazury MTB. Dobre wyniki na szosie osiągał też Tomasz Jarkowski.- Bardzo trudna technicznie trasa oceniana przez organizatora w skali 1-5 na 4 wymusiła na zawodnikach maksimum koncentracji. Z powodu trudnych technicznie odcinków wielu zawodników zmagało się z defektami rowerów i to pozbawiło naszych przedstawicieli podium w klasyfikacji open. Pomimo trudności wielu dojechało na podium w kategoriach wiekowych i to aż 10 razy - relacjonuje prezes klubu Marek Karczewski. Wyniki prezentujemy w formie grafik pod artykułem.

W sobotę i niedzielę startował także szosowiec z KK 24h - Tomasz Jarkowski. W Brodnicy na 29-kilometrowej pętli z podjazdem na finiszu zajął 14. miejsce open oraz 2. w kategorii 16-29 lat. Z kolei w wyścigu o Puchar Wójta Gminy Bobrowo na dwóch 17-kilometroych rundach zajął 15. miejsce open i 2. w swojej kategorii wiekowej.

Przed nami kolejne starty KK 24h. Już w najbliższą sobotę Tomasz Jarkowski i Dariusz Aleksandrowicz z KK 24h startują na "Lubelskiej Vuelcie" na dystansie 500km! W niedzielę drużyna MTB wyrusza na III etap Milko Mazury MTB do Wilkasów k. Giżycka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.