Kolejna wygrana seniorek Nike Ostrołęka

Siatkówka 08 lutego 2015 Komentarzy

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi mazowieckiej zanotowały siatkarki Nike Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pakieły w wyjazdowym spotkaniu pewnie pokonały SPS Konstancin-Jeziorna, nie notując przy tym żadnych strat w setach.

Zespół Nike przed niedzielnym starciem zajmował drugie miejsce w rozgrywkach trzeciej ligi, gospodynie znajdowały się na piątej lokacie. Faworytkami starcia były więc ostrołęczanki - nie zawiodły one kibiców i odniosły pewne zwycięstwo. W pierwszym i drugim secie zawodniczki z Konstancina przekroczyły barierę dwudziestu punktów, w trzeciej partii ostrołęckie siatkarki  pozwoliły rywalkom na ugranie tylko piętnastu "oczek".

Było to już kolejne zwycięstwo dobrze dysponowanych zawodniczek Nike. Przypomnijmy, że w ubiegły czwartek siatkarki z Ostrołęki wygrały na własnym parkiecie z Olimpem Tłuszcz 3:0.

SPS Konstancin-Jeziorna - Nike Ostrołęka 0:3 (21:25, 22:25, 15:25)