Kolejny wygrany sparing Narwi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 10 marca 2012 Komentarzy

Tym razem piłkarze Narwi pokonali Orła Kolno. Ostrołęczanie prowadzili po dziesięciu minutach gry już 2-0. Najpierw po rzucie rożnym piłkę do bramki gości wbił Jakub Zalewski, a niewiele później drogę do siatki znalazła ona po strzale Przemysława Olesińskiego.

Trzeciego gola w 30. minucie dorzucił Szymon Nowak. Później rezultat zmienił się tylko raz, kiedy w 55. minucie goście strzelili swojego jedynego gola.

Za tydzień o 15:00 Narew zagra w Legionowie z Legionovią. Wcześniej planowany jest jeszcze jeden, dodatkowy sparing, z KS Miastkowo. Terminu jeszcze nie ustalono.

Narew Ostrołęka - Orzeł Kolno 3-1 (3-0)
Zalewski, Olesiński, Strzeżysz – ?

Narew:Łyziński – Dzwonkowski, Jędrzejczyk, Zalewski (46. Jóźwiak), Pełtak (70. Zalewski) – Sowa (60. Zygmunt) – Gwiazda (70. P.Dąbrowski), Strzeżysz, Dawidzki (60. M.Roman), Nowak (65. Niedźwiecki) – Olesiński.

[źródło: narewplus.pl]