Kolejny zawodnik na celowniku ostrołęckiej Korony

Piłka nożna 03 sierpnia 2016 9 Komentarzy

Drużyna Korony Ostrołęka wkracza w ostatnią fazę przygotowań do rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2016/17. Przed niebiesko-żółtymi ostatni sparing przeciwko Wissie Szczuczyn, a następnie rozpoczęcie ligi. Być może do Korony dołączy nowy ofensywny zawodnik.

Drużyna Korony Ostrołęka wkracza w ostatnią fazę przygotowań do rozgrywek ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2016/17. Przed niebiesko-żółtymi ostatni sparing przeciwko Wissie Szczuczyn, a następnie rozpoczęcie ligi. Być może do Korony dołączy nowy ofensywny zawodnik.

W ostatnich sparingach Korony zagrał 24-letni Przemysław Śnietka, ostatnio występujący w barwach Tęczy Łyse. Jest to zawodnik ofensywny, który w poprzednim sezonie strzelił pięć bramek dla zespołu obecnego beniaminka czwartej ligi mazowieckiej. Jego obecność w zespole Korony zwiększyłaby rywalizację w linii ataku, lecz na razie przejście Śnietki z Tęczy do Korony nie jest jeszcze przesądzone.

Transfer nie został bowiem ostatecznie potwierdzony przez obydwa kluby. Mimo, że wszystko wskazuje na to, że Śnietka zagra w Koronie, finalizacja umowy może być kwestią najbliższych dni. Zawodnik ten był już w kręgu zainteresowań ostrołęckiego klubu w poprzednim sezonie, lecz ostatecznie wybrał dalszą grę w Łysych.

Tym razem może być jednak inaczej, bowiem zawodnika w swojej drużynie widzi trener Marcin Truszkowski. Może więc być on kolejnym po Piotrze Strzeżyszu, Wojciechu Skorupce i Piotrze Dawidzkim graczem, który wzmocni niebiesko-żółtych. Więcej informacji z obozu Korony przeczytacie w najbliższych dniach w portalu eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
09:12, 03 sierpnia 2016

haha

Toc to pijaczyna.... ostatnio widziany byl a zalesiu... to jest drugi Tomasz G:-X


...
10:57, 03 sierpnia 2016

sas

Korona będzie mocna, kolejny dobry zawodnik w drużynie. Truszkowski dobrze sie zbroi na nowy sezon .  


...
12:00, 03 sierpnia 2016

Gość

bedzie siedzial na lawie i gral w rezerwach:)


...
22:11, 03 sierpnia 2016

Taka Prawda

powiem tak.... Narolewski podziekowal Śnietce bo podobno na wyjazdach jadł dużo kabanosów i Józef zaczął narzekać...Powodzenia wKORONIE ziomek. Sprawdz IP  


...
22:25, 03 sierpnia 2016

kibic

Dobry transfer. Napewno zwiekszy sie rywalizacja co  pomoze Koronie w awansie.


...
08:00, 04 sierpnia 2016

agent

wszystko jest juz potwierdzone. korona odda Peltaka do lysych w zamian do druzyny przyjdzie Śnietka. Bedzie to na korzysc dla obu klubow


...
21:18, 04 sierpnia 2016

january

Jeżeli teraz nie będzie awansu to chyba czas dać pograć juniorom bo z taką kapelą to już obowiązek jest awansować. Na papierze środek 4 ligi


...
22:14, 04 sierpnia 2016

do january

masz 100% racji jak nie teraz to kiedy ??? Marianek sprowadzil dobrych ludzi do klubu i jak to poudlada  


...
22:16, 04 sierpnia 2016

do january

to poukłada korona bedzie jednym z faworytow w lidze  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.