Porażka Korony w pierwszym sparingowym sprawdzianie [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 lipca 2016 4 Komentarze

Korona Ostrołęka ma za sobą pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Test nie wypadł okazale, bowiem na stadionie przy Witosa lepszy okazał się ligowy rywal - KS CK Troszyn.

Korona Ostrołęka ma za sobą pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Test nie wypadł okazale, bowiem na stadionie przy Witosa lepszy okazał się ligowy rywal - KS CK Troszyn.

W drużynie prowadzonej przez Marcina Truszkowskiego nie zabrakło nowych piłkarzy, których już wymienialiśmy w kontekście gry dla niebiesko-żółtych, mowa oczywiście o Piotrze Strzeżyszu, Piotrze Dawidzkim i Wojciechu Skorupce. Trudno jednak w meczu z Troszynem wyróżnić któregoś z nich, bowiem cały zespół zagrał przeciętne spotkanie.

Zaczęło się jednak obiecująco, bo po pół godzinie gry gospodarze przeprowadzili składną akcję, podczas której prostopadłe podanie Damiana Drężewskiego wykończył Maciej Staszczuk, dając tym samym prowadzenie Koronie. Radość piłkarzy i trenera Truszkowskiego nie trwała jednak długo, bowiem tuż przed przerwą dokładne dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu Sebastiana Rudzińskiego wykorzystał grający trener KS CK Łukasz Bałazy i Kamil Rymek musiał wyjmować piłkę z siatki.

Po przerwie padła tylko jedna bramka. Około 60. minuty spotkania w sytuacji sam na sam z ostrołęckim bramkarzem znalazł się Konrad Grabowski. 20-letni zawodnik nie miał problemów ze strzeleniem gola. Jak się okazało, było to zwycięskie trafienie. KS CK Troszyn wygrał z Koroną Ostrołęka 2:1 i tym samym pokazał, że przed piłkarzami Korony jeszcze sporo pracy w tym okresie przygotowawczym. Z kolei Troszyn na początku okresu przygotowawczego prezentuje dobrą formę, przed kilkoma dniami KS CK wygrał test-mecz z Orłem Kolno 2:1 po dwóch golach Piotra Gutowskiego. Czas pokaże, czy to zwiastun dobrych występów ekipy z powiatu ostrołęckiego w spotkaniach ligowych.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
09:42, 21 lipca 2016

Gość

I co sie stało? same gwiazdeczki awansu nie zapewnią i zarząd o tym sie przekona na koniec sezonu a wczoraj gwiazdy nie świeciły


...
10:13, 21 lipca 2016

KS(P)

Mara w końcu w dobrych barwach :)) w niebieskim mu nie do twarzy, powodzenia


...
11:06, 21 lipca 2016

robert

Byłem na meczu i muszę przyznać, że wyglądało to słabo. Strzeżysz bezproduktywny w pierwszej polowie. Na plus Drężewski i Staszczuk ale w tej drużynie widziałbym jeszcze bardzo pewnego stopera i prawego obrońce, wtedy można myśleć o awansie....


...
17:14, 22 lipca 2016

ja

Troszyn był lepszy w tym meczu i zasłużenie wygrał.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.