Koniec pewnej epoki w Narwi Ostrołęka. Piotr Strzeżysz kończy karierę

Piłka nożna 15 czerwca 2022 5 Komentarzy

492 mecze, 67 goli - to dorobek Piotra Strzeżysza w Narwi Ostrołęka. 40-letni pomocnik, ikona klubu, w najbliższą sobotę wybiegnie na boisko po raz ostatni. Klub poinformował, że "Mara" kończy karierę meczem ze Stoczniowcem Płock. I choć o piłkarzach z niższych lig często pisze się, że mieli "przygodę z futbolem", słowo "kariera" jest tu jak najbardziej na miejscu.

Piotr Strzeżysz nigdy nie zszedł bowiem poniżej pewnego, solidnego poziomu. Zawsze był zaangażowany w grę, dzielił i rządził w środku pola, posyłał kluczowe podania do swoich kolegów, hamował akcje rywali. Zawsze z takim samym zaangażowaniem, dając dobry przykład pozostałym zawodnikom Narwi.

W pierwszym składzie Narwi Ostrołęka, jak informuje klubowa strona, zadebiutował w 1999 roku. W Narwi zawodnicy się zmieniali, a "Mara" wciąż był ten sam, cały czas z numerem 16, będącym jego znakiem rozpoznawczym. Kiedy seniorów Narwi wycofano z ligi, zakotwiczył w Ostrovii Ostrów Mazowiecka i Koronie Ostrołęka. Do Narwi wrócił po reaktywacji i wciąż był pewnym punktem zespołu.

18 czerwca 2022 r. o godz. 17.00 w meczu ze Stoczniowcem Płock zagra po raz ostatni w niebiesko-czerwonych barwach. Będzie to też pożegnalny mecz dla trenera Andrzeja Sieradzkiego. Tym bardziej warto przyjść i zobaczyć to na żywo. Takie chwile się już nie powtórzą.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
16:11, 15 czerwca 2022

Kibic

Przyjdę tylko żeby pożegnać marę ....szacun za tyle lat

ocena: 100%         zgłoś
...
20:06, 15 czerwca 2022

Do wyżej

Masz rację. Trzeba przyjść i oklaskami nagrodzić legendę. Widać po woli sypie się drużyna na czele z trenerem wiadoma rzecz że zawodnicy też będą odchodzc jest to nie uniknione taka jest rzeczywistość.

ocena: -         zgłoś
...
09:27, 16 czerwca 2022

Do wyżej

Powiedz mi dlaczego ma się sypać? U Mary to była kwestia czasu kiedy skończy granie, trener no cóż, ale czemu mają przez to odchodzić zawodnicy przecież on ich do klubu nie ściągnął. Odejdą ci co którym kończą się kontrakty czyli w dużej mierze kontuzjowani.  

ocena: -         zgłoś
...
09:42, 16 czerwca 2022

Gość

Szykuje się kilka poważnych ubytków i to podstawowych zawodników.

ocena: 100%         zgłoś
...
15:35, 17 czerwca 2022

... do wyżej

.. a zastąpią średniej jakości zmiennicy z castingu i nie ogranych na wyższym poziomie rezerw. Może będzie problem z tą nowa 4 ligą. Za droga dla miasta i klubu.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.