Korona HiD lepsza od Śniadowa w sparingu

Piłka nożna 07 lutego 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała KS Śniadowo 3:0 w towarzyskim meczu, który odbył się w środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce. Bramki dla Korony strzelali Piotr Karczewski, Paweł Trojnar i Krzysztof Majewski.

Podopieczni Tomasza Słowika i Mariusza Szymczyka byli zespołem wyraźnie lepszym od rywali i tylko przez nieskuteczność niebiesko-żółtych mecz nie zakończył się wyraźniejszym zwycięstwem. Już do przerwy Korona prowadziła 2:0, w drugiej połowie jeszcze umocniła swoją przewagę.

Kolejny sparing ostrołęczanie rozegrają w sobotę, 8 lutego o godzinie 13.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa. Rywalem będzie Omulew Wielbark.

Korona HiD Ostrołęka - KS Śniadowo 3:0 (2:0)