Korona II Ostrołęka w B Klasie? To możliwe

Piłka nożna 22 czerwca 2017 7 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka zasłużyli na urlopy. Żółto-niebiescy zakończyli sezon na 1. miejscu w lidze okręgowej, co oczywiście przełożyło się na awans do IV ligi. W klubie talentów nie brakuje jednak nie tylko w zespole seniorów, ale i w roczniku 2000. W sezonie 2017/18 młodzież będzie pod ścisłą obserwacją trenera Marcina Truszkowskiego. Możliwe też, że zagra w B Klasie.

Wracając na moment do drużyny seniorów, to już wkrótce powinna ona rozpocząć przygotowania do nowego sezonu w IV lidze. - Przygotowania chcemy rozpocząć jak najszybciej, ale tę decyzję podejmie trener Marcin Truszkowski - mówi prezes Korony Artur Laskowski.

Trener Marcin Truszkowski w minionym sezonie pokazał, że potrafi odważnie postawić na młodzież. Maciej Staszczuk był jednym z czołowych zawodników, a do tego sporo szans na grę otrzymywali także m.in. Arkadiusz Kowalczyk, Bartosz Gąska czy Artur Muchin. Pokazuje to, że utalentowanej młodzieży w klubie nie brakuje.

Być może w nowym sezonie juniorzy z rocznika 2000 występować będą w B Klasie ostrołęckiej jako Korona II Ostrołęka. Taka informacja przekazywana jest w rozmowach wielu kibiców, więc postanowiliśmy ją zweryfikować. Jak twierdzi prezes Artur Laskowski, jest taka opcja. Dodaje jednak również, że docelowym miejscem dla zdolnej młodzieży wcale nie musi być najniższa klasa rozgrywkowa.

- Drużyna juniorów walczyła o ekstraligę, lecz nie udało się wygrać ostatniego, decydującego meczu. Jeżeli jednak nadarzy się możliwość gry w ekstralidze, to wtedy chłopcy tam zagrają. Jak nie będzie takiej możliwości, będą ogrywani w B Klasie jako druga drużyna Korony. Docelowo każdy zawodnik z rocznika 2000 będzie obserwowany przez trenera drużyny seniorów i będzie do jego dyspozycji na mecze IV ligi - stwierdza prezes OTS Korona.

O transferowych planach Korony więcej przeczytasz już wkrótce w serwisie eOstroleka.pl.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:05, 22 czerwca 2017

Ept...

To mi sie podoba, o to chodzi :)

ocena: -         zgłoś
...
15:21, 22 czerwca 2017

Gość

ktoś zna skład a i b klasy? kiedy będzie wiadomo jakie drużyny gdzie grają?

ocena: -         zgłoś
...
15:40, 22 czerwca 2017

kibic

Korona2 bedzie grala w b klasie  bo Narew bedzie  chciala awansowac a trzeba im utrudnic awans

ocena: -         zgłoś
...
15:58, 22 czerwca 2017

Jaja

" w rozmowach wielu kibiców "  ???????????????? - było ich trzech, prezes, Artur Laskowski i trener Truszkowski .... ????????????????

ocena: -         zgłoś
...
17:04, 22 czerwca 2017

Zawo

Prezesa mamy nikomu go nie oddamy. A Wam jak żal dupę ściska to do sracza kibole.  

ocena: -         zgłoś
...
22:51, 22 czerwca 2017

Gość

"Zawo" weź się podpisz po prostu Artur i będzie bardziej szczerze ;-)

ocena: -         zgłoś
...
23:25, 22 czerwca 2017

absolwent

Ja się zastanawiam kto wypisuje te komentarze. Jako poboczny obserwator mogę jedynie powiedzieć że środowisko piłkarskie jest niedorozwinięte, nie tyle co piszą na siebie to jeszcze chodzą na swoje mecze i wywieszają transparenty. No kabaret.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.