Korona odpowiada Narwi w sprawie fuzji

Piłka nożna 24 lipca 2015 6 Komentarzy

Połączenie dwóch ostrołęckich klubów piłkarskich to temat, który co jakiś czas powraca w rozważaniach kibiców z naszego miasta. W tym roku doszło nawet do interakcji działaczy - prezes MKS Narew wystosował apel do zarządu OTS Korona. Dziś doczekaliśmy się odpowiedzi drugiej strony. Czy dojdzie do połączenia Narwi i Korony?

Połączenie dwóch ostrołęckich klubów piłkarskich to temat, który co jakiś czas powraca w rozważaniach kibiców z naszego miasta. W tym roku doszło nawet do interakcji działaczy - prezes MKS Narew wystosował apel do zarządu OTS Korona. Dziś doczekaliśmy się odpowiedzi drugiej strony. Czy dojdzie do połączenia Narwi i Korony?

Jako pierwsi głos w tej głośnej sprawie zabrali działacze Narwi, którzy zaapelowali do przedstawicieli drugiego ostrołęckiego klubu o połączenie sił - Gdyby doszło do połączenia drużyn i utrzymania finansowania z miasta na poziomie dotychczasowym (łączna dotychczasowa dotacja dla Narwi i dla Korony idąca na jeden klub), według naszej oceny możliwa jest nawet walka o III ligę. Nasze miasto na to zasługuje - pisali.

Pismo działaczy MKS Narew do swoich kolegów po fachu z Korony zostało zamieszczone na oficjalnej stronie pierwszego z tych klubów już 9 lipca. W tym tygodniu dotarło ono w formie pisemnej do zarządu Korony. Przedstawiciele OTS informują, że również zależy im na dobru ostrołęckiej piłki nożnej i są chętni do podjęcia działań, zmierzających do poprawy poziomu piłkarskiego w naszym mieście.

- Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona informuje, że w tym tygodniu do klubu wpłynęło oficjalne pismo podpisane przez prezesa MKS Narew Ostrołęka Roberta Bartkowskiego w sprawie ewentualnej fuzji obu klubów. Dziękujemy za tę cenną inicjatywę. Pragniemy nadmienić, że środowisku skupionemu wokół OTS Korona również zależy na dobru ostrołęckiej piłki, co tak często podkreśla prezes Bartkowski. W związku z powyższym, liczymy na przedstawienie przez Pana propozycji harmonogramu działań w tej sprawie oraz analizy bieżącej sytuacji finansowo-organizacyjnej klubu. Jesteśmy gotowi do podjęcia rzeczowych rozmów na temat budowy nowego modelu szkolenia i organizacji seniorskiej piłki nożnej w Ostrołęce, który w przyszłości zaowocowałby znaczącym podniesieniem poziomu sportowego - czytamy w komunikacie klubu OTS Korona.

Oficjalne stanowisko, zarząd OTS Korona przekaże również w formie pisemnej na ręce prezesa MKS Narew.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:13, 24 lipca 2015

Wujek Staszek

no to panowie! jest wola z obu stron to siadać do rozmów !!!


...
18:12, 24 lipca 2015

i

łączenie klubów jest nie potrzebne


...
19:31, 24 lipca 2015

Władek

i  napisał(a):
łączenie klubów jest nie potrzebne

w tym sezonie rzeczywiscie ciezko bedzie już to połączyć ale w następnym sezonie obie drużyny będą w okręgówce i wtedy jest to jedyne wyjscie na uratowanie piłki nożnej w tym miescie.  


...
23:16, 24 lipca 2015

***

Narew powinna teraz wzmocnic korone zrobic awans i wtedy robic fuzje bo nie ma co liczyc na to ze Narew utrzyma sie w IV lidze, predzej korona awansuje. Jedyne wyjsce!!!


...
09:35, 25 lipca 2015

iglo

Mi to się wydaje, że Ostrołęka to powinna mieć drużynę albo na zapleczu ekstraklasy albo ligę niżej. To powinien być cel + piłkarski, nie lekkoatletyczny niewielki, nowoczesny stadion (wojciechowice ?). Skąd pieniążki ? Z wykopalisk ! Fuzja tak, tylko żeby nie powstał twór typu coś tam, coś tam, coś tam Ostrołęka !


...
10:09, 26 lipca 2015

Gość

Bzdura w Ostrolece nie bylo nie ma i nie bedzie pilki noznej.Jest tylko kupa dzialaczy pazernych na pienądze z Urzędu miastaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.