zdjecie 3243

Korona Ostrołęka w poszukiwaniu wzmocnień

Piłka nożna 23 czerwca 2017 10 Komentarzy

Korona Ostrołęka poszukuje wzmocnień na sezon 2017/18. Grą w klubie zainteresowanych jest wielu graczy, sam zarząd także ma swoje cele transferowe, co sprawia, że nadchodzące okienko zapowiada się niezwykle interesująco. W klubie może pojawić się m.in. nowy bramkarz i napastnik.

Mówi się, że jednym z zawodników, którzy mogą wzmocnić Koronę w najbliższym sezonie jest doświadczony golkiper Andrzej Łyziński (na zdjęciu), były gracz ostrołęckich klubów: Narwi i Korony, a także dawniej jeden z trenerów prowadzących drużynę seniorów. Wiosną nie grał z powodu kontuzji, ale wcześniej solidnie spisywał się w IV-ligowej drużynie z Ostrowi Mazowieckiej.

- Andrzej leczy obecnie kontuzję, lecz nie zamykamy przed nim wrót. Jest jeszcze związany ze swoim poprzednim klubem, ale nie mogę zaprzeczyć, że jesteśmy nim zainteresowani. Bywał na treningach u nas, bo chcemy także podciągnąć poziom naszych młodych bramkarzy - mówi prezes OTS Korona Artur Laskowski, pytany o możliwe pozyskanie bramkarza Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

Na celowniku Korony pojawiło się też kilku innych graczy. Mówiło się m.in. o możliwym pozyskaniu króla strzelców ligi okręgowej, czyli Pawła Kowalkowskiego z Makowianki Maków Mazowiecki. Jak zaznacza prezes Laskowski, za wcześnie jest mówić o konkretnych nazwiskach, tym bardziej, że parę z nich trzeba było już wykreślić z listy życzeń.

- Chcą do nas przychodzić zawodnicy z różnych zespołów, przekazujemy te nazwiska do trenera, jeżeli po jego analizie uznamy, że któryś zawodnik jest nam potrzebny to siądziemy do rozmów. Pojawiły się już dwa-trzy nazwiska, ale są one nieaktualne, również z powodów finansowych - dodaje.

Prezes Korony potwierdza, że drużyna chce rozpocząć przygotowania do sezonu jak najwcześniej, ale decyzję w tej sprawie podejmie trener Marcin Truszkowski. Jedno jest pewne - przed tym jak tytaniczną pracę wykonają piłkarze, swoje będzie musiał przepracować zarząd klubu, by kadra na nowy sezon mogła podjąć skuteczną walkę w IV lidze.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:28, 23 czerwca 2017

KibicOTS

Szczota/Łyżwa - Zięba/Kowalczyk, Jastrzębski/Dawidzki, Cychol, Skorupka - Strzeżysz, Górski/Gąska - Laska/Muchin, Nosek, Dzbeński/Drężewski - Staszczuk/Kowalkowski. Śmiem twierdzić, że z taką kadrą powalczą o pierwszą 5.


...
10:38, 23 czerwca 2017

Gość

Powalczą powalczą o utrzymanie a nie o pierwszą piątkę zejdzmy na ziemię


...
11:16, 23 czerwca 2017

Gość

Max srodek tabeli. Ale Lyzwa w formie to dobry wybor


...
13:42, 23 czerwca 2017

gosc

szczota spokojnie dałby sobie rade, az tak wielkiej roznicy łyżwa nie robi!!!!!!!!! bardziej potrzebny jest sroek pola i boki obrony tzn prawa strona. Boki pomocy tez nedza ani dzbeniak ani mlody nie dadza rady. Potrzeby wazniejsze sa na innych pozycjach niz w bramce a łyzwa napewno za male pieniadze nie przyjdzie!!!!!!!!!!!!!!


...
17:00, 23 czerwca 2017

Gość

Prawa obrona koniecznie...


...
19:49, 23 czerwca 2017

xxx

poza 10-tką


...
10:33, 24 czerwca 2017

dziad

Myślę, że pokolonie Narwi 40plus byłoby bardziej perspektywiczne. Nic z tego nie będzie jak zawsze.


...
18:35, 24 czerwca 2017

Gość

Kowalkowski dobry player, oby przyszedł


...
19:28, 24 czerwca 2017

Marko

Ogrywać utalentowaną młodzież.


...
22:12, 24 czerwca 2017

Polonia

Mara podobno odchodzi Mks Przasnysz  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.