KS CK Troszyn rozgromił Oskara Przysucha 5:1!

Piłka nożna 05 października 2024 0 Komentarzy

W meczu IV ligi, który odbył się w sobotę, 5 października, KS CK Troszyn odniósł przekonujące zwycięstwo nad Oskarem Przysucha, pokonując go aż 5:1. To była prawdziwa demonstracja siły gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg gry.

Pierwsza bramka dla Troszyna padła w 35. minucie za sprawą Zyśka, który pewnie wykorzystał rzut karny. Zaledwie pięć minut później, na 2:0 podwyższył Jakub Tyska. Jeszcze przed przerwą, w 43. minucie, prowadzenie gospodarzy ugruntował Jakub Domański, a w doliczonym czasie pierwszej połowy Jakub Tyska zdobył swoją drugą bramkę w meczu, ustalając wynik pierwszej części gry na 4:0.

Po przerwie Oskar Przysucha zdołał zdobyć honorową bramkę za sprawą Maksymiliana Vogtmana, ale to nie zmieniło już losów spotkania. W 81. minucie Twarowski ustalił wynik meczu na 5:1, potwierdzając tym samym zdecydowaną przewagę KS CK Troszyn.

To zwycięstwo pozwala KS CK Troszyn umocnić swoją pozycję w tabeli IV ligi. Zespół z Troszyna prezentuje bardzo dobrą formę i jest jednym z głównych kandydatów do walki o awans.

KS CK Troszyn - Oskar Przysucha 5:1 (4:0)