KS CK Troszyn sięgnął po wzmocnienia z Kadzidła

Piłka nożna 23 lipca 2016 11 Komentarzy

KS CK Troszyn znajduje się w dobrej formie na początku przygotowań do nowego sezonu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Ekipa z powiatu ostrołęckiego wygrała już dwa mecze sparingowe. Drużyna została także wzmocniona przez pięciu piłkarzy, grających dotychczas w Kurpiku Kadzidło.

KS CK Troszyn znajduje się w dobrej formie na początku przygotowań do nowego sezonu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Ekipa z powiatu ostrołęckiego wygrała już dwa mecze sparingowe. Drużyna została także wzmocniona przez pięciu piłkarzy, grających dotychczas w Kurpiku Kadzidło.

Solidnym uzupełnieniem na pozycji bramkarza w ekipie KS CK może być 24-letni Adrian Drężek, który przez kilka sezonów strzegł bramki Kurpika. Oprócz niego, kurs z Kadzidła na Troszyn obrali także Bartosz Kaczyński, Mateusz Kaczyński, Sebastian Kaczyński i Artur Abramczyk. Z KS CK do sezonu przygotowuje się także Sebastian Jankowski, 16-letni zawodnik młodzieżowych zespołów Korony Ostrołęka.

Troszyn ma za sobą już dwa sparingi w ramach przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni Łukasza Bałazego pokonali IV-ligowego Orła Kolno 2:1 po dwóch bramkach Piotra Gutowskiego, takim samym wynikiem wygrali też z Koroną Ostrołęka, a bramki strzelali grający trener Łukasz Bałazy oraz Konrad Grabowski. Kolejnymi sparingowymi rywalami drużyny z Troszyna będą KS Śniadowo, Tęcza Łyse, Mrągovia Mrągowo, Świt Baranowo i Kurpik Kadzidło.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:12, 23 lipca 2016

groch

kacyniaki zlotowki, za 5 zl ekstra poszli by grac nawet w bierki


...
17:26, 23 lipca 2016

Ggg

Kaczyniaki rok posiedza na chlodni to byc moze troszke zmadrzeja.  


...
18:13, 23 lipca 2016

Michał Pazdan

Zamiast 5 wzmocnień to raczej 2 bramkarz i defensywny pomocnik. Drezek i abramczyk . Widziałem wszystkich tych graczy .ale to oni wyróżniali się w kk


...
20:20, 23 lipca 2016

Fan Mirka

Kadzidlakom polecam maść na ból dolnej części pleców ;) szkoda Wam że chlopacy mają ambicję i poszli grać wyżej a w tym grajdolku preze$a Le$inskiego nikt nie chce grać. Pozdrowienia dla wiernego fana Emila, który po przegranym meczu wyzywa zawodników od sprzedawczykow. Z taką atmosfera nie trudno o wyniki ;)


...
23:42, 23 lipca 2016

Kurpikowiec

Tak naprawdę to szkoda dwóch zawodników,Adriana Drężka i Artura Abramczyka robili bardzo dobrą robotę na swoich pozycjach.Życzę im jak najlepiej i oby ich kariera nie skończyła się na Troszynie tylko o wiele wyższych ligach bo mają do tego predyspozycje.Jeśli chodzi o Kaczyńskich żadna strata.Powodzenia      


...
02:57, 24 lipca 2016

Fan Mirka 2

Zyła "prezes" oddał lekką ręką w/w  zawodników ponieważ zawsze wyrażali swoją opinię na temat drużyny, a pseudo "prezesowi" to się nie podobało! "Będzie lepiej" Zobaczymy na koniec rundy na jakim miejscu będzie Kurpik i czy w/w zawodnicy byli ważnymi postaciami tego zespołu! Ps! Mirek szujo, kup chłopakom wodę aby mieli co pić na treningach! Gdy były wyniki w Kadzidle to było i zainteresowanie lokalnych władz tj. Wójta! Gdy były zgoła gorsze wyniki Wójt wypiął Swoje 4 litery i nie pokazał się ani razu na trybunach (może raz w rundzie rewanżowej).  


...
05:35, 24 lipca 2016

cebul

kacyniaki jakie to uczucie dawac d... za talerz zupy?


...
14:14, 24 lipca 2016

kibic

ten abramczyk wyroznia sie adhd niech chlop popracuje nad charakterem


...
15:50, 24 lipca 2016

himek

kaczyniaki to wzocnienia idioci i nikt z nich zlotowoa nie jest wiec emil nie pisz bzdur twój ojciec jest po dawno cos z tym mogl zrobić ale nie kaska się liczy hahaha wiec emil co ty piszesz kazy ma twoje ip hehehhe człowieku


...
03:07, 25 lipca 2016

emil

mozecie mi wygryzc rodzynki kacyniaki? specjalnie nie bede podmywal rowa i zapraszam za tydzien na konsumpcje zlotowki


...
23:45, 25 lipca 2016

aaaa

Do Fana Mirka!!
Człowieku jak śmiesz obrażać możesz wyzywać Publicznie starszą od SB osobę, która udziela się w klubie przez ponad 20 lat. Widzę brak kultury i taktu u Cb bardzo dużo, szkoda że na boisku tak nie wyglądasz bo mógłbyś zrobić fajną karierę. Jakim prawem rządasz czegoś od prezesa, skoro nie grasz już w Kadzidle, legendą również nie jesteś tego klubu, a atmosfera w której rozstałeś się z prezesem i z chłopakami którzy zostali również nie należała do najlepszych a na twoje miejsce są już znacznie lepsi zawodnicy. Osobiście znam emila i nie słyszałem żeby tak mówił, no ale muszę mu przyznać rację, jesteś sprzedawczykiem. Szkoda tylko, że cenisz się tak nisko, myślę że godność człowieka jest znacznie więcej warta. No ale trudno.            
Co do wójta, no on również udziela wsparcia Kurpikowi, dojazdy na mecze, opłacenie trenera, niejednokrotnie obiady po meczach, być może dla nie których to mało, no ale ty akurat w tej sprawie nie powinieneś się udzielać bo ty dla 300 złotych robisz wszystko, a tutaj zaczynamy rozmawiać o znacznie większych kwotach.
Do Himka:
Cebulku zamiast tracić czas na jakieś umoralniające pouczające wpisy (których poziom intelektualny sięga maksymalnie 6 klasy podstawówki, chociaż 3 zrozumiałe zdania potrafią napisać dzieci z 3 klasy podstawówki, a tutaj nie rozumiem co miałeś na myśli chociaż w jednym), lepiej zacznij oddawać ludziom długi bo z moralnego punktu widzenia jesteś na bardzo niskim poziomie.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.