KS CK Troszyn spuentował sezon w swoim stylu i kończy na podium

Piłka nożna 19 czerwca 2024 7 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał na wyjeździe Mazovię Mińsk Mazowiecki 3:2 w ostatniej kolejce IV ligi. Troszyn zakończył sezon na 3. miejscu w tabeli, co jest dużym sukcesem młodej ekipy z powiatu ostrołęckiego.

Do przerwy Mazovia prowadziła 1:0 (Nieścieruk), a w drugiej połowie strzeliła drugiego gola (Bondara). Sytuacja Troszyna nie była najlepsza, ale drużyna KS CK pokazała charakter, z którego znana była w tym sezonie.

Trzy szybkie ciosy i w 72. minucie po golach Ruiza i dwóch Jakuba Tyski Troszyn prowadził już 3:2. Takim też wynikiem zakończył się ten mecz. KS CK Troszyn zakończył sezon na 3. miejscu w tabeli IV ligi - ich bilans to 23 zwycięstwa, 6 remisów, 5 porażek i bilans bramkowy 81:40.

Mazovia Mińsk Maz. - KS CK Troszyn 2:3 (1:0)