Kurpianka kibicuje Polakom na mundialu. Mecze od kulis pokazuje na vlogu [WIDEO]

Piłka nożna 27 listopada 2022 5 Komentarzy

Ania, która 19 lat temu wyjechała z Polski, mieszka obecnie w Katarze. Już sam tytuł jej vloga "Kurpianka na Pustyni" wskazuje na pochodzenie. Obecnie relacjonuje, jak wyglądają Mistrzostwa Świata i kibicuje polskim piłkarzom. Od kulis pokazała mecze z Meksykiem i Arabią Saudyjską, była też w hotelu, gdzie mieszka nasza kadra.

- Moje miasto w Polsce to Ostrołęka, pochodzę z miejscowości bardzo niedaleko Ostrołęki. Ja tam chodziłam do szkoły. W tym czasie, kiedy ja wyjeżdżałam, tam nie było w ogóle pracy - mówiła w jednym ze swoich nagrań.

Obecnie Kurpianka jest w miejscu, które jest centrum piłkarskiego świata. Trwa mundial w Katarze, a Ania relacjonuje na swoim vlogu Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Najpierw była na meczu z Meksykiem, który zakończył się wynikiem 0:0. Na trybunach przewagę mieli Meksykanie.

- Na meczu było bardzo mało kibiców polskich, cały stadion to byli kibice z Meksyku. Oni byli bardzo mili, oczywiście buczeli, ale później jak zobaczyli, że nas nie było słychać, to przestali buczeć, żebyśmy mogli też swoim pokibicować. Na 40 tysięcy ludzi, którzy byli na stadionie, nie wiem, czy ze 3 tysiące było polskich kibiców - mówiła na vlogu.

Kolejny mecz zakończył się wygraną polskiej reprezentacji 2:0 z Arabią Saudyjską, a Kurpianka znów była na trybunach. Tym razem swoim dopingiem przyniosła szczęście Polakom, a do tego po meczu spotkała polską reprezentację w hotelu. Warto zobaczyć vloga, bo obejrzycie tam urywki z meczu z zupełnie innej perspektywy.

Po meczu na stadionie rozbrzmiała "Bałkanica" i miejmy nadzieję, że słowa "będzie zabawa, będzie się działo" będą mottem naszych kibiców także po meczu z Argentyną. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
22:37, 27 listopada 2022

hhhhh

hehehe

ocena: 100%         zgłoś
...
22:54, 27 listopada 2022

super wiadomosc

super wiadomosc

ocena: 0%         zgłoś
...
05:31, 28 listopada 2022

Bolo

Obecność meksykanów na mistrzostwach świata w piłce nożnej świadczy o tym że ich stać na taki wyjazd do Kataru /świadczy o ich "zamożności "/a Polaków?. My biedny kraj. Jeśli tak dalej będziemy zarządzani to nie będzie nas stać na wyjazd na mecz piłkarski IV ligi do sąsiedniej gminy. Wnioski proszę sami.........  

ocena: 84%         zgłoś
...
06:24, 28 listopada 2022

A

Meksyk nie jest zamożnym krajem,kibice są tam bardzo fanatyczni,potrafili sprzedać  np jedyne auto aby jechać na Mundial
.W Polsce raczej mało takich,każdy zaprogramowany na zdobywanie mamony

ocena: 100%         zgłoś
...
07:35, 29 listopada 2022

Kibic

Bolo w Meksyku panuje kultura Macho, meksykanin jak ma urlop to jedzie na mundial, a ty sprzątasz w domu, robisz pranie i lepisz glazurę w łazience.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.