Kurpik pokonany przez beniaminka A Klasy

Piłka nożna 22 sierpnia 2017 3 Komentarze

Kurpik Kadzidło przegrał z GKS Pokrzywnica 2:5 w spotkaniu 1. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. O wyniku zadecydowała głównie pierwsza połowa, w której beniaminek A Klasy zdobył aż trzy gole.

O tym, że nie będzie to łatwy mecz dla Kurpika można było przekonać się już w pierwszych minutach meczu. Kamil Orłowski wpisał się na listę strzelców dwukrotnie, co zapewniło komfort piłkarzom z Pokrzywnicy, a w dodatku jeszcze przed przerwą podwyższyli oni na 3:0 po trafieniu samobójczym. W drugiej połowie nie widać było takiej przewagi GKS-u, piłkarze z powiatu ostrołęckiego zdobyli nawet dwa gole za sprawą Łukasza Staśkiewicza, ale tego dnia to nie wystarczyło do dobrego wyniku.

Szansa na lepszy rezultat będzie już w najbliższą sobotę o 17.00. Na stadionie w Kadzidle Kurpik podejmie wtedy Jutrzenkę Unieck.

GKS Pokrzywnica - Kurpik Kadzidło 5:2 (2:0)

⚽ 1:0 Orłowski '4
⚽ 2:0 Orłowski '13
⚽ 3:0 Mamiński (sam) '34
⚽ 3:1 Staśkiewicz '63
⚽ 4:1 Brodowski '76
⚽ 5:1 Przewłocki '84
⚽ 5:2 Staśkiewicz '86

Kurpik: Hymkowski - P. Kaczyński, Koczkodan, Kisiel (50' Danieluk), Mamiński, Grabowski, B. Mróz, A. Mróz (39' M. Mróz), Samsel, Jaworski (50' Wiski), Staśkiewicz.