zdjecie 4444

Kurpik rozgromił Gladiatora. Sprawdź wyniki 6. kolejki A-Klasy [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 21 września 2015 Komentarzy

Kurpik Kadzidło pokonał Gladiatora Słoszewo 5:0 w meczu 6. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego są obecnie najlepszą drużyną z powiatu ostrołęckiego w całych rozgrywkach. Nie wiedzie się za to Rzekuniance Rzekuń i Aldo Bartnikowi Myszyniec.

Kurpik Kadzidło pokonał Gladiatora Słoszewo 5:0 w meczu 6. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego są obecnie najlepszą drużyną z powiatu ostrołęckiego w całych rozgrywkach. Nie wiedzie się za to Rzekuniance Rzekuń i Aldo Bartnikowi Myszyniec.

Strzelanie w meczu Kurpika z Gladiatorem rozpoczęło się już w 8. minucie, kiedy to Grzegorz Olszewski został pokonany przez Artura Abramczyka. Golkiper gości ponownie wyciągał piłkę z siatki dziesięć minut później, a szczęśliwym strzelcem był Paweł Buczek. W 33. minucie było już 3:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Jarosław Dawid. Kurpik praktycznie rozstrzygnął losy meczu w pierwszej połowie, ale po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W 59. minucie na 4:0 podwyższył doświadczony Mirosław Lesiński, a wynik spotkania na dwie minuty przed końcem ustalił Mateusz Kaczyński.

Wysokie porażki poniosły ekipy Aldo Bartnika Myszyniec i Rzekunianki Rzekuń. Podopieczni Daniela Dziekońskiego przegrali z Kryształem Glinojeck 0:5. Być może wpływ na wysoką porażkę miał fakt, iż myszynieccy piłkarze z powodu remontu stadionu swoje mecze domowe muszą rozgrywać w Baranowie. Piątą porażkę w szóstym meczu zanotowała także Rzekunianka - tym razem lepszy okazał się zespół KS Wąsewo.

6. kolejka A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

KURPIK Kadzidło - GLADIATOR Słoszewo 5-0 (3-0)
Abramczyk 8, Buczek 18, Dawid 33, Lesiński 59, Kaczyński 88

KURPIK: Drężek - Abramczyk, Antoszewski (55' Lesiński), Bednarczyk, Buczek, Dawid (60' Charucki), M. Kaczyński, S. Kaczyński (70' Sobiech), Krzyżewski, Mamajek, Staniszewski (50' B. Kaczyński).

ALDO BARTNIK Myszyniec - KRYSZTAŁ Glinojeck 0-5 (0-2)
Banaszewski 15,65; P. Borzykowski 41, Przybyszewski 56, M. Borzykowski 70

ALDO BARTNIK: M. Lis - Balcerzyk, Krajza, Sz. Kulas, D. Kulas, Łachacz, Lemański, P. Lis (83' Wróbel), Skiba (54' Kozłowski), A. Warych, M. Warych.

KS Wąsewo - RZEKUNIANKA Rzekuń 4-0 (2-0)
Murawski 20, Rychlik 24, Pałubiński 57, 80

RZEKUNIANKA: Woźniak - Babicz, Białczak, Gocłowski (56' Jaskólski), Il, Kaczyński, Kowalski (80' Białobrzeski), Lutrzykowski, Olbryś, Płaszczyński (70' Dobkowski), Wołejszo (50' Długołęcki).

Pozostałe wyniki 6. kolejki:

GKS Strzegowo 4-2 GUKS Krasnosielc
Orzeł Sypniewo 1-2 Jutrzenka Unieck
Korona Karolinowo 0-3 Mazowsze Jednorożec
Orzyc Chorzele 4-1 Gryf Kownaty Żędowe

Tabela:

1. Mazowsze Jednorożec 16
2. Orzyc Chorzele 15
3. Kryształ Glinojeck 13
4. GKS Strzegowo 12
5. Jutrzenka Unieck 10
6. KS Wąsewo 9
7. Kurpik Kadzidło 9
8. Gryf Kownaty Żędowe 9
9. Orzeł Sypniewo 9
10. GUKS Krasnosielc 6
11. Gladiator Słoszewo 6
12. Korona Karolinowo 4
13. Rzekunianka Rzekuń 3
14. Aldo Bartnik Myszyniec 2

Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu Kurpik Kadzidło - Gladiator Słoszewo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.