Kurpiowska Liga Oldboy. Zacięta walka o zwycięstwo [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 11 czerwca 2022 0 Komentarzy

W czwartek 9 czerwca br., wieczorem na boisku orlik w Łęgu Przedmiejskim spotkali się weterani piłki nożnej. To już kolejna runda rewanżowa Kurpiowskiej Ligi Oldboy 35+. Panowie grają pod honorowym patronatem Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła.

Do najciekawszych spotkań zaliczyć trzeba potyczkę LZS Obierwia z Tamers Olszewo-Borki. Pierwsza połowa zacięta i wyrównana, chociaż widać było lekką przewagę Obierwi. Zabrakło trochę szczęścia, bo nic nie wchodziło, kilka słupków i poprzeczek. Do przerwy 0:0, a w drugiej połowie zabrakło już sił w wyniku czego Tamersi wygrywają aż 4:0.

W pozostałych spotkaniach LZS Łęg Przedmiejski pokonuje Orły z Turośli 6:2 (2:1). Natomiast Oldboje z Chudka pokonują Baranowo 4:3 (2:1).