Legendy Narwi uhonorowane na Gali Stulecia MZPN

Piłka nożna 28 maja 2022 3 Komentarze

Dwaj znakomici przedstawiciele Narwi Ostrołęka zostali uhonorowani odznaczeniami podczas gali stulecia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. To prawdziwi ambasadorowie futbolu w naszym regionie.

Marian Szarama i Jerzy Tonewo

Mariana Szaramy i Jerzego Tonewo kibicom Narwi Ostrołęka nie trzeba specjalnie przedstawiać. Obaj panowie to żywe legendy ostrołęckiego klubu. Byli z Narwią na dobre i złe.

Szarama poprowadził Narew w 454 meczach i jest pod tym względem niekwestionowanym rekordzistą. Ostatnio na ławce trenerskiej ostrołęckiego klubu zasiadł w 2018 roku.

Z kolei Jerzy Tonewo jest wychowankiem Narwi, w której grał przez większość zawodniczej kariery. Szkolił także młodzież, był nawet prezesem klubu, a po reaktywacji Narwi żywo interesuje się klubem i jest jednym z najbardziej oddanych mu działaczy.

Obaj panowie, jak poinformowała oficjalna strona MZKS Narew, zostali uhonorowani podczas Gali Stulecia MZPN w Warszawie. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
20:07, 28 maja 2022

Gość

Brawo panowie  

ocena: -         zgłoś
...
20:30, 28 maja 2022

Gość

Kto tym panom załatwił kolejne wyróżnienia? Czy panom marczakowi lub elerowi się nie należy?  

ocena: 100%         zgłoś
...
09:02, 29 maja 2022

Gość

Nie mam nic do tych panów ale czy tylko oni tworzyli w ostatnich latach ten klub. Pan Marian kiedyś był trenerem prezesem i do koryta nikogo nie chciał dopuścić. Mamy z Narwią wiele związanych nazwisk i im też należy szacunek.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.