Lekkoatleci powalczą na ostrołęckim stadionie

Lekkoatletyka 18 września 2016 2 Komentarze

W najbliższy wtorek na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbędzie się lekkoatletyczny mityng młodzików. Organizatorem zawodów jest Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

W najbliższy wtorek na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbędzie się lekkoatletyczny mityng młodzików. Organizatorem zawodów jest Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Podczas mityngu dziewczęta rywalizować będą w biegach na 100, 300 i 600 metrów, a także  w skoku w dal i wzwyż, w pchnięciu kulą oraz w rzucie dyskiem i młotem. Z kolei chłopcy pobiegną na 100, 300 i 1000 metrów, skoczą w dal i wzwyż, będą pchać kulą, a także rzucać dyskiem. Do  startu w zawodach uprawnieni są zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 2001 i młodsi (gimnazjum) posiadający aktualne  badania lekarskie. Start w biegu na 600 m i dłuższym wyklucza start w innej konkurencji.

W biegu na 100 metrów przeprowadzone zostaną eliminacje na czas, a następnie finał z udziałem sześciu najlepszych biegaczy w eliminacjach. W konkurencjach technicznych zaplanowano eliminacje+finał. W pozostałych konkurencjach biegowych serie na czas. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZLA. Dla zawodników z miejsc 1-3 przewidziano medale, dla najlepszych zawodników - nagrody.

Początek mityngu na ostrołęckim stadionie 20 września o godz. 10.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:53, 18 września 2016

gosc

a stadion wygląda masakra tyle lat już go remontują( w planach przed wyborami) obciach na most kasy niema  a na muzeum jest to może na remont stadionu będzie. Jak będzie nowy stadion to może będzie opcja zatrudnić nowego dyrektora :) więc może kasa się znajdzie na stadion.  


...
23:44, 18 września 2016

Gość

właśnie, bieżnia na ostrołęckim stadionie to jakiś chory żart.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.