Lekkoatleci UKS Clan na Mistrzostwach Warszawy

Lekkoatletyka 19 czerwca 2017 0 Komentarzy

Zawodnicy i zawodniczki UKS Clan Ostrołęka wystartowali w Mistrzostwach Warszawy młodzików, które odbyły się na stadionie warszawskiego Orła. Sprawdź wyniki, jakie uzyskali.

Spośród reprezentantów Clanu najwyżej uplasowała się Kinga Prusińska, zajmując 3. miejsce w rzucie oszczepem (500g) z wynikiem 24,10m. W zawodach również wzięli udział młodsi zawodnicy, będący jeszcze w kategorii dzieci starsze. Nowe rekordy życiowe ustanowili: Patrycja Tusińska, która zajęła 10. miejsce w rzucie oszczepem (500g) z wynikiem 17,17m,  Aleksandra Kacpura zdobyła 8. miejsce w pchnięciu kulą (3kg) na odległość 7,22m i Kacper Oleksiak uplasował się na 5. miejscu w biegu na 600m, uzyskując czas 2:01:03s.