zdjecie 1233
zdjecie 1233

Lekkoatletyka opanowała Czerwin

Lekkoatletyka 10 listopada 2017 0 Komentarzy

Szkoła Podstawowa w Czerwinie gościła wyjątkowe lekkoatletyczne zawody. Dzięki trenerom z projektu Lekkoatletyka dla Każdego, dzieci miały szansę rywalizować w trzech konkurencjach i nie tylko świetnie się bawić, ale również zarazić się pasją do królowej sportu.

Lekkoatletyczne wydarzenie w czerwińskiej szkole odbyło się 8 listopada. -  Miło nam, że zostaliśmy zaproszeni przez panią dyrektor Mariolę Zalewską oraz panią dyrektor Edytę Rybaczyk - Damiańską a także pana Krzysztofa Tyszkę, nauczyciela wychowania fizycznego - wymienia trener Bartosz Witkowski.

Po otwarciu zawodów przez dyrektor Zalewską nastąpiła rozgrzewka, którą poprowadził trener Bartosz Witkowski z OKLA i projektu Lekkoatletyka dla Każdego. Później dzieci uczestniczyły w trzech konkurencjach: łączone rzuty, łączone skoki oraz tor przeszkód. Finał całej imprezy to wyścigi rzędów.

Wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami rywalizacji - pamiątkowe dyplomy i puchary wręczyła im dyrektor szkoły Mariola Zalewska. W organizacji zawodów pomogli nauczyciele wychowania fizycznego panowie Krzysztof Tyszka oraz Marek Podleś a także Ewa Bartosik - mistrzyni świata weteranów.

Dzieci z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wciąż mogą zgłaszać się na zajęcia z projektu Lekkoatletyka dla Każdego. Więcej informacji odnośnie projektu, a także szczegóły dotyczące treningów znajdziecie Państwo na profilu "Lekkoatletyki dla Każdego". Aby zapisać się na zajęcia, należy skontaktować się z trenerami poprzez wiadomość na tej stronie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.