Liga okręgowa: Dobry początek Korony Ostrołęka

Piłka nożna 15 sierpnia 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Pełtę Karniewo 2:0 w wyjazdowym meczu pierwszej kolejki ligi okręgowej ciechanowsku-ostrołęckiej. Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza byli w piątkowym starciu zespołem zdecydowanie lepszym.

Trener Andrzej Łyziński ma powody do zadowolenia (fot. eOstroleka.pl)

Piłkarze Korony objęli prowadzenie już w 18. minucie spotkania. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0, w drugiej połowie straty próbowali odrobić ambitni piłkarze gospodarzy. Mimo sytuacji podbramkowych, nie udało im się pokonać dobrze dysponowanego Sebastiana Szczechowiaka. Korona dołożyła za to drugiego gola na sześć minut przed końcem meczu i tym samym wygrała to spotkanie 2:0.

Trzy punkty niebiesko-żółtym zapewnili Michał Nosek i Paweł Dzbeński.

Kolejny mecz Korona rozegra już w najbliższą środę, 20 sierpnia. Rywalem ostrołęczan w meczu drugiej kolejki będzie Tęcza Ojrzeń. Zapowiedź spotkania wkrótce w naszym serwisie.

Pełta Karniewo - Korona Ostrołęka 0:2 (0:1)
bramki dla Korony: M. Nosek, P. Dzbeński