Liga okręgowa: Korona Ostrołęka pokonana przez Nadnarwiankę

Piłka nożna 06 maja 2017 14 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Nadnarwianką Pułtusk 1:2 w spotkaniu 23. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Na siedem kolejek przed końcem rozgrywek sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej emocjonująca.

Prowadzenie w sobotnim spotkaniu objęli piłkarze Nadnarwianki i stało się to już na samym początku meczu, około 3. minuty. Jednobramkowa przewaga pułtuszczan utrzymała się do 44. minuty, wtedy to do wyrównania doprowadził Maciej Staszczuk i oba zespoły zeszły na przerwę z wynikiem remisowym.

W drugiej połowie Koronie nie dopisało szczęście. Po około godzinie gry czerwoną kartkę (za drugą żółtą) zobaczył Robert Cychol, a na kwadrans przed końcem meczu Nadnarwianka strzeliła zwycięskiego gola. Korona przegrała mecz na szczycie 1:2, była to druga porażka żółto-niebieskich w tym sezonie. Tym samym przewaga Korony nad drugą w tabeli Wkrą Bieżuń zmalała do pięciu punktów.

Nadnarwianka Pułtusk - Korona Ostrołęka 2:1 (1:1)

pułtuszczak

Zachowanie panowie pilkarzy korony po meczu i w przerwie meczu to wstyd dla miasta ostroleka ktore miasto daje na funkcjonowanie tego klubu zainteresowanych prosze o wejcie na strone kibiców pułtuska na fecboka i przeczytacie co sie działo jeszcze raz obciach panowie z ostroleki

...
22:24, 06 maja 2017

Panie prezesie Laskowski prosze o komentarz i reakcję.. Nie mozna tego zamiesc pod dywan. Pan Szczechowiak oplul starszego kibica z Pultuska. Powinien byc zawieszony na kilka meczow

...
22:48, 06 maja 2017

Dzbun

Jeśli bramkarz Korony bedzie grał dalej bez kary to zle świadczy o klubie.Trener zachowanie skandal!!!!

...
23:52, 06 maja 2017

Hejt

Tak to wyglada... miasto płaci gruba kasę a oni jeżdżą i plują na ludzi( pokazując piękno futbolu). Dno!!!!

KONSEKWENCJE!!!!!!!!

...
01:23, 07 maja 2017

Szczechowiak klawisz praca mundurowa pluje na kibica dziadka trenera brak słów kto to jest za swoje zachowanie powinien być zawieszony

...
01:34, 07 maja 2017

Był bardzo wyzywany ale racja nie powinien się tak zachowywać doświadczony zawodnik,  bydło to było na trybunach w Pułtusku kibice bluzgali i wyzywali gości,  niestety tak będzie zawsze w okregowce i żeby tego uniknąć trzeba dograć do końca i awansować. Sędziowie tego spotkania dramat w obie strony no ale jaka liga tacy sędziowie....

...
08:50, 07 maja 2017

przeczytajcie na fanpage Nadnarwianki (Kibice Nadnarwianki) na Facebooku tekst o Szczechowiaku i komentarze, dotyczące także zachowania trenera oraz drużyny. "Nasi" koroniarze m.in. rozkręcili wodę w szatni i siedzieli długo byle gospodarze zapłacili większy rachunek. Do tego trener bluzgający na lewo i prawo i mówiący o uczeniu kultury. Że-na-da

...
09:14, 07 maja 2017

Człowieku przestań wypisywać głupoty, afer w tym meczu nie brakowało,  ale po meczu gdy drużyny zeszły do szatni był spokój,  nawet słyszałam jak sobie zawodnicy powodzenia życzyli, warto się zastanowić czy każdy komentarz z tamtej strony jest prawdziwy,  a jakby był syyf w szatni zostawiamy to Nadnarwianka też by o tym napisała a tak nie było więc ludzie sami się nie nakrecajcie,

...
09:18, 07 maja 2017

Hahaha Pułtusk 2 akcje w meczu...  Nawet jak Korona była w 10 to się bronili  no ale taki jest Football nie zawsze lepszy wygrywa

...
09:20, 07 maja 2017

Kibice z Pułtuska zamiast cieszyć się z fartownego zwycięstwa to kręcą afery ojeju nie którzy to serio nie mają zajęcia dla siebie ciągle żyją z plotek

...
09:59, 07 maja 2017

Kolejne pokolenie

Gwiazdeczek rośnie nie umiejących grać w piłkę i nie umiejących przegrywac.Prezes nic za bardzo nie zrobi bo to w jego stylu-uśmiechać sie i udawać ze nic sie nie stało