zdjecie 5390

Łukasz Grzeszczyk przeszedł operację

Piłka nożna 20 sierpnia 2017 2 Komentarze

Łukasz Grzeszczyk na początku sierpnia przeszedł zabieg operacyjny. 30-letni ostrołęczanin to obecnie najwyżej grający piłkarz z naszego miasta. Wychowanek Narwi Ostrołęka występuje na boiskach I ligi w barwach GKS Tychy.

Grzeszczyk to kluczowa postać pierwszoligowego GKS Tychy, jest też kapitanem zespołu. Wychowanek ostrołęckiej Narwi zmagał się w ostatnim czasie z bolesną kontuzją i końcówkę poprzedniego sezonu zagrał na własną prośbę na lekach przeciwbólowych, pomagając GKS-owi w utrzymaniu I ligi. Teraz nie można było już dłużej czekać i trzeba było uporządkować sprawy zdrowotne. Grzeszczyk trafił na stół operacyjny.

Jak czytamy w serwisie gktychy.info, operacja odbyła się na początku sierpnia i trwała 1,5 godziny. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a zawodnik czuje się dobrze i nie odczuwa wcześniejszych dolegliwości. Za tydzień Grzeszczyk będzie mógł już biegać, a do gry wróci za ok. 3-5 tygodni. GKS bez niego radzi sobie przyzwoicie, plasując się obecnie w środku tabeli zaplecza Lotto Ekstraklasy.

- Wszyscy czekamy na "Grzeszcza". Bardzo nam zależy, żeby jego rehabilitacja przebiegała zgodnie z planem - mówi Dietmar Brehmer, II trener GKS Tychy w rozmowie z gkstychy.info.

Życzymy zdrowia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:07, 20 sierpnia 2017

Tiio

Pamiętam jak w meczu z kadrą U19 (chyba?) zakręcił tymi kadrowiczami i wcisnął ich jak ogórki do słoika a potem strzelił bramę. Było 2:2.  


...
09:28, 21 sierpnia 2017

eSdoBe

Kokos wracaj do zdrowia :)  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.