zdjecie 7405
zdjecie 7405

Marek Kaliszewski testowany przez ŁKS Łomża

Piłka nożna 22 lutego 2017 7 Komentarzy

Filar Tęczy Łyse Marek Kaliszewski jest testowany przez III-ligowy ŁKS Łomża. 33-letni pomocnik zagrał w sparingu ŁKS-u przeciwko Legionovii Legionowo i wszystko na to wskazuje, że wiosną reprezentował będzie łomżyński klub. W składzie ŁKS wciąż jednak widnieje jako "zawodnik testowany".

Kaliszewski jesienią był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem IV-ligowej Tęczy Łyse. Mówią o tym nie tylko liczby (sześć bramek, dziesięć asyst), ale i opinie wielu obserwatorów i kibiców. Klub z Łysych boryka się jednak z problemami organizacyjnymi (napiszemy o tym w oddzielnym artykule, bo materiału do dyskusji jest sporo), a doświadczony pomocnik jest sprawdzany przez grający ligę wyżej od Tęczy zespół ŁKS Łomża. W rozegranym 18 lutego sparingu ŁKS-u z II-ligową Legionovią Legionowo Kaliszewski przebywał na boisku przez 70 minut. Legionovia wygrała 5:3, a co ciekawe - jedną z bramek dla zwycięskiej drużyny strzelił wychowanek Korony Ostrołęka Daniel Kraska. Poniżej bramki z tego spotkania.
Jeżeli przejście Marka Kaliszewskiego do ŁKS Łomża zyskałoby wymiar formalny, to byłby to dla niego dziewiąty klub w karierze. Wcześniej zawodnik ten reprezentował LZS Lelis, Koronę Ostrołęka, Narew Ostrołęka, Tęczę Łyse, Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Pilicę Białobrzegi i Ostrovię Ostrów Mazowiecka.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:44, 22 lutego 2017

Gość

RIP Tęcza Łyse, dziękujemy zarządzie


...
13:58, 22 lutego 2017

Jarzyna

Co ja widze co sie dzieje tecza jbb nie istnieje


...
14:07, 22 lutego 2017

raf

Jak wszscy prezes tęczy hehehe


...
20:12, 22 lutego 2017

kuba

Marek. Zagraj w oce. Przynajmniej bedziemy mieli 4 ligę w mieście


...
10:27, 23 lutego 2017

Gość

Czy to mogło się wydarzyć?
Tęczy nie ma przez kanciarzy!
Kto ją zniszczył? Co za cep?
Prezes i Kwadratowy Łeb!


...
13:26, 23 lutego 2017

bari

Dwójka w/w przez gościa dorwała się jak do studni bez dna.Był jeszcze Kaczo lovelas,tercet the best.traktowali Jozwa jak dzieciaczka bez rozsadku to teraz niech JBB posprawdza rozchody a beda jeszcze zwracać ten procent.


...
14:55, 23 lutego 2017

Gość

k...wa kabaret z tą tęczą, ale jeżeli ktoś walił jbb w czerep to teraz jbb rzeczywiście powinno sprawdzić co i ile było wydawane wg danych zarządu a co ile kosztowało. Później poprosić panow działaczy o zwrot co do złotówki.. najbardziej w tym wszystkim brakuje jednak oficjalnej informacji wiec czekamy bo na mo to sie raczej nie doczekamy z wiadomych powodów  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.