Mateusz Mielnik: Kibice bardzo nam pomogli

Siatkówka 25 marca 2018 10 Komentarzy

Trener Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik mógł być bardzo zadowolony z wyniku pierwszego meczu play-off. Ostrołęczanie pokonali na wyjeździe Metro Warszawa 3:0 i zrobili pierwszy krok ku kolejnej fazie play-off. Ogromnym wsparciem dla Energi Net była grupa kibiców, która dopingowała siatkarzy w stolicy.Siatkarze Energi Net Ostrołęka przyłożyli się do treningów w tygodniu przed pierwszym meczem rywalizacji play-off z Metrem Warszawa. Dzięki temu do gry byli przygotowani na sto procent. Szkoleniowiec ostrołęckiej drużyny zachowywał spokój, choć Metro to rywal nieobliczalny i nie wiadomo czego się po nim spodziewać.

- Przed takimi meczami nie można być pewnym zwycięstwa, play-offy rządzą się swoimi prawami. Byłem spokojny, bo wykonaliśmy dobrą pracę na treningach. Ostatni tydzień treningów był bardzo dobrze przepracowany. Pozostawała kwestia tego, jak utrzymamy emocje. Pierwszy i drugi set pokazał, że robiliśmy to dobrze - mówi trener Mateusz Mielnik.

Pierwszy set wygrany został dość pewnie, w drugim i trzecim grano na przewagi. W trzeciej partii zespół Energi Net prowadził bardzo wysoko, ale później rywale odrobili straty. Skończyło się szczęśliwie, ale trener Mielnik zanotował sobie mankamenty, jakie należy poprawić na najbliższych treningach.

- Nie jestem do końca zadowolony, że ze stanu 21:12 się męczymy i gramy na przewagi. Czeka nas ostra rozmowa i wyciąganie wniosków przed meczem rewanżowym. Gracze Metra nie zaskoczyli nas niczym, byli w pełnym składzie, a my musieliśmy odeprzeć ich atak zagrywką. Jak w trzecim secie daliśmy im szansę, to odrabiali straty tą zagrywką - podkreśla.

W Warszawie biało-czerwonych wspierała liczna i głośna grupa kibiców. Nie umknęło to uwadze trenera ostrołęckiej drużyny. Możecie czuć się zaproszeni na mecz rewanżowy, podobnie jak jeden szczególny gość.

- Dziękuję kibicom, bardzo nam pomogli i głośno nas wspierali. Bardzo się cieszę, że nasi kibice w końcu są z nami również na wyjeździe. Dzięki nim udało się wytrzymać ten trudny moment w trzecim secie. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na rewanż, a w szczególności zapraszam pana prezydenta Kotowskiego, bo bardzo nas wspiera, a my swoją postawą pokazujemy, że to wsparcie idzie w dobrym kierunku - kończy Mateusz Mielnik.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
10:08, 25 marca 2018

Gość

Kto wie może powrócą czasy gdy społeczność miejska będzie żyła z drużyną, i może wyjazdy za free jak Kotowski organizował  kiedyś ?
p.s wczoraj było super !
p.s nie pompujcie też baloników  

ocena: -         zgłoś
...
10:22, 25 marca 2018

Gość

Wyjazdy za free i może jeszcze obiad do tego? Nie róbcie sobie jaj, chcecie jeździć na mecze to zrzuta, 30 zł to nie jest wielki koszt

ocena: -         zgłoś
...
10:28, 25 marca 2018

Gość

Nikt tu nic takiego nie napisał że ma być za free , to tylko marzenia ściętej głowy :).

ocena: -         zgłoś
...
16:29, 25 marca 2018

Kibic Energi

Brawo Energa ! !  

ocena: -         zgłoś
...
20:16, 25 marca 2018

Gość

Awans pewny

ocena: -         zgłoś
...
21:15, 25 marca 2018

Gość

Kurcze ludzie nie pompujcie baloników bo to tylko może przeszkodzić chłopakom.

ocena: -         zgłoś
...
11:06, 26 marca 2018

WIDZ

Hmm. To ja myślałem, że to są profesjonaliści i cały czas mocno trenują tym bardziej, że często są długie przerwy pomiędzy meczami, a tu okazuje się, że to tydzień intensywnego treningu wystarcza.

ocena: -         zgłoś
...
14:50, 26 marca 2018

GOŚĆ

widz zamknij tą mordę lamusie i nie dowcipkuj, bo nie masz buraku ze wsi pojęcia jak ci chłopcy zapieprzają na ten wynik który chcą osiągnąć a do tego muszą czytać wpisy od takiego tępaka sportowego jak ty

ocena: -         zgłoś
...
16:16, 26 marca 2018

WIDZ

Po pierwsze taki ''GOŚĆ'' powinien podpisywać się raczej ''PROSTAK I CHAM''. Z takim kimś trudno dyskutować bo to dyskusja z poziomu szamba. Ja nikogo nie obrażałem a mój wpis odnosił się do słów trenera podanych w artykule  ''Ostatni tydzień treningów był bardzo dobrze przepracowany''. Na sporcie zaś pewnie znam się lepiej od obrażającego mnie ''GOŚCIA '' a naszym siatkarzom życzę awansu do pierwszej ligi i bardzo im kibicuję i nie opuszczam żadnego meczu.

ocena: -         zgłoś
...
16:28, 26 marca 2018

GOŚĆ

Jak życzysz to przestań śmieciu pisać bzdury i łapać za słówka trenera

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.