zdjecie 8073

Mateusz Mielnik pozostanie trenerem Energi Ostrołęka

Siatkówka 15 maja 2017 9 Komentarzy

Zarząd ASPS Net Ostrołęka ogłosił, że w sezonie 2017/18 drużynę Energi występującą w rozgrywkach II ligi poprowadzi trener Mateusz Mielnik. Przedłużenie współpracy to efekt znakomitej gry zespołu w minionym sezonie. Wkrótce ma ruszyć budowa drużyny na nowy sezon.

- Podjęliśmy decyzję o tym, że chcemy przedłużyć współpracę na kolejny sezon. Precyzyjne ustalenia zostaną podjęte w ciągu najbliższych dni, wtedy też będziemy rozmawiać z trenerem o jego koncepcji drużyny na kolejny sezon - powiedział prezes ASPS Net Ostrołęka Stanisław Nowaczyk.

Przedłużenie współpracy z trenerem Matuszem Mielnikiem to pierwsza decyzja, jaka została podjęta po niezwykle udanym sezonie 2016/17. Jak się dowiedzieliśmy, wkrótce zarząd klubu zasiądzie także do rozmów z zawodnikami, co zaowocuje zbudowaniem kadry drużyny na nowy sezon.

Przypomnijmy, że w sezonie 2016/17 zespół prowadzony przez trenera Mateusza Mielnika był rewelacją rozgrywek II ligi, dotarł aż do turnieju finałowego, gdzie odpadł w fazie grupowej, w szczególności przez niekorzystny układ gier. Atmosfera, jaką stworzył wokół siatkówki ten zespół, była jednak znakomita - co zresztą sami kibice podkreślali w licznych opiniach. Dlatego też postanowiono kontynuować ten model prowadzenia drużyny.

Więcej o nowo budowanym zespole Energi przeczytacie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym, który jest patronem medialnym klubu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:26, 15 maja 2017

Gość

Brawa za dobrą decyzję!!!


...
17:41, 15 maja 2017

Gość

Znakomity ruch zarządu, takiego pasjonata dawno nie było w O-ce. Teraz czas na sponsorów by zainteresowali się klubem i pozwolili zbudować wielką siatkówkę w mieście. Liczę że Energa w końcu zaprezentuje się jako sponsor tytularny nie tylko w nazwie drużyny. Jeżeli ktoś z tej firmy to czyta to apeluję: kasy macie w brud, a ta drużyna zasługuje na wsparcie. Druga sprawa, to trzeba wrócić do szkolenia juniorów. Zróbcie to panowie, wiara w sukces przy tym zespole jest wielka!!


...
18:39, 15 maja 2017

o-k

Wybór trenera P. Mielnika, to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!


...
22:34, 15 maja 2017

Gość

Można teraz już spać spokojnie. Znakomity ruch !  Razem z naszym statystykiem to dobry duet !
Teraz czas na pozostawienie więcej jak połowy zawodników liczę na 8-9 + 3-4 wzmocnienia,  w zależności  ile zostanie ,ale mam nadziej że jak na 2 ligę to tyle ludzi mniej więcej w końcu panie trenerze " praca z tymi zawodnikami to czysta przyjemność ") , myślę że osoba trenera da do myślenia chłopakom by tu pozostać i dalej pracować z Mielnikiem).
Choć kto dostanie propozycje z 1 ligę to nikt przeszkód nie będzie robić.


...
22:35, 15 maja 2017

Gość

A juniorzy z Olimpu powinni grać jaką nazwa Energa.  


...
23:07, 15 maja 2017

Gość

Teraz czas na przywrócenie tożsamości klubowi
nie Energa tylko Energa Net, doping jako Net a nie sponsor
juniorzy jako Net
Zróbcie to, nie bądźmy wiecznie pekpolami


...
23:42, 15 maja 2017

Gość

Nazwa powinna być Energa Net Ostrołęka, a jak sobie wyobrażasz doping z słowem NET ? chyba nie bardzo. Energa dobra jest w dopingu i w haśle drużyny #ENERGATEAM.
A kto tu mówi o Pekpolu ? W tej nazwie grali tylko "gwiazdy" co tylko $ było wiadome.


...
00:07, 16 maja 2017

zorientowany

hasło energateam można równie dobrze zmienić na teamnet a nazwa klubu to Net i klub powinno się dopingować a nie sponsora.  


...
07:23, 16 maja 2017

ol

szkoda, że nie odszedłSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.