zdjecie 7405
zdjecie 7405

Matjasik kontra Przewłocki w K1 na gali "Sparta" [WIDEO]

Sporty walki 13 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Walka reprezentanta CrossFightGym Ostrołęka Sebastiana Matjasika z zawodnikiem Sparta Gym Warszawa Mariuszem Przewłockim przyniosła sporo emocji kibicom, którzy wybrali się na Galę Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce. Mocne ciosy, potężne kopnięcia - było to co lubimy najbardziej. Zobacz walkę na naszym wideo.

W jedynej na gali "Sparta" walce w formule K1 zmierzyli się Mariusz Przewłocki ze Sparta Gym Warszawa oraz Sebastian Matjasik z CrossFightGym Ostrołęka. Obaj zawodnicy przystąpili do walki z wielką ambicją i już w pierwszej fazie pojedynku wynikła z tego ostra wymiana, nagrodzona przez publikę gromkimi brawami. Inicjatywę przejął Przewłocki, który bronił się za podwójną gardą, a następnie przechodził do ataku, bijąc mocno ciosami oraz kopiąc ostrołęczanina w nogi.

Druga runda przyniosła przełom - Przewłocki jednym z widowiskowych obrotowych kopnięć trafił w brzuch Matjasika. Uderzenie było potężne i sędzia Paweł Czartoryski musiał liczyć ostrołęckiego fightera. Sebastian Matjasik pokazał jednak spory hart ducha i wrócił do walki, choć dalej przewaga była po stronie Przewłockiego. Publika doceniła starania Matjasika, po trybunach niosło się głośne "Seba, Seba". Choć na punkty wygrał Mariusz Przewłocki, to ambitna postawa reprezentanta Ostrołęki zrobiła na obserwatorach wrażenie.

Cała walka do obejrzenia poniżej. Tymczasem już jutro zaprezentujemy Państwu ostatnie starcie z V Gali Sportów Walki "Sparta" - pojedynek, w którym nie walczyli reprezentanci Ostrołęki, ale który przyniósł sporo emocji i zakończył się naprawdę... krwawo. To już  jutro, a teraz: przeżyjmy to jeszcze raz - Matjasik kontra Przewłocki.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.