Mazovia Cup. Ostrołęka sercem tenisa ziemnego [ZDJĘCIA]

Tenis ziemny 14 czerwca 2022 1 Komentarz

Samorząd województwa mazowieckiego był partnerem turnieju tenisa ziemnego "Mazovia Cup", jaki odbył się w ubiegły weekend na kortach ziemnych przy ul. Hallera w Ostrołęce.

Jak poinformowało Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, do turnieju przystąpiło 37 tenisistów z: Warszawy, Białegostoku, Ostrołęki, Łomży, Myszyńca, Łysych, Zambrowa, Olszewo-Borek, Makowa Mazowieckiego oraz Kadzidła.

Ale wygrać mógł tylko najlepszy. W półfinale Kamil Woźniak pokonał Krzysztofa Bułkowskiego 4:6 6:4 10:6, a Bartosz Murach wygrał z Jakubem Bąkowskim 6:3 6:3. W meczu finałowym Murach zwyciężył w pojedynku z Woźniakiem 6:3 6:4 i tym samym został zwycięzcą turnieju Mazovia Cup.

Nagrody dla najlepszych tenisistów wręczył Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego. Turniej odbywał się przy współpracy z samorządem Mazowsza pod hasłem "Mazowsze serce Polski, Ostrołęka sercem tenisa ziemnego".

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
21:16, 14 czerwca 2022

kibic

Wszystko pięknie, ale prosiłbym o dużo szybszą aktualizację wyników/danych, wszystkich informacji dotyczących turnieju. Na stronie https://www.tenis-ostroleka.pl/, brak takich informacji. Mamy wtorek - 21:16. Dwa dni od zakończenia turnieju. Zerkałem już wieczorem w niedzielę.
Dla mnie sytuacja niezrozumiała.
Pozdrawiam

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.