Mecz na szczycie A Klasy dla ULKS Ołdaki. Wygrywają też Bartnik i GKS [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 10 września 2022 6 Komentarzy

Czwarta kolejka A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej była bardzo udana dla drużyn z powiatu ostrołęckiego. Wysokie wygrane odnotowały ULKS Ołdaki, Aldo Bartnik Myszyniec i GKS Łyse. Sporo kibiców przyciągnął mecz na szczycie w Ołdakach.

Prowadzenie w meczu ULKS Ołdaki - Narew II Ostrołęka objęli przyjezdni z Ostrołęki. Kacper Bąk pokonał golkipera gospodarzy, ale miejscowi odpowiedzieli trafieniem Daniela Siemborskiego.

W drugiej połowie ULKS wyszedł na prowadzenie po golu Karola Małkowskiego, a kolejne bramki zdobył po samobójczym trafieniu Kacpra Szmigla i strzale Radosława Żerańskiego. Od stanu 4:1 padły jeszcze trzy gole - dwukrotnie do siatki trafiali gospodarze, dla gości na osłodę strzelił Mikołaj Banach.

Wynik 6:2 mówi sam za siebie - to był dobry szlagier A Klasy.

Aż 8:2 z Gladiatorem Słoszewo wygrała ekipa GKS Łyse. Gole dla beniaminka A Klasy zdobywali: 3 Adrian Gwiazda, 2 Piotr Magdaleński, 2 Paweł Magdaleński i Kamil Stań.

Z kolei Aldo Bartnik Myszyniec nie dał szans Orzycowi Chorzele i rozbił go 4:0 po golach Mateusza Krajzy (2), Szymona Kulasa i Rafała Lemańskiego.