Mecz pełen emocji. Narew Ostrołęka pokonała KS CK Troszyn! (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 24 sierpnia 2019 24 Komentarzy

To było prawdziwe święto futbolu. Trybuny na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce wypełniły się po brzegi, a miejscowa Narew i KS CK Troszyn stworzyły ciekawe widowisko. Padło aż pięć bramek, a Narew wygrała 3:2.

Derbowe spotkanie wzbudzało ogromne emocje - nie tylko wśród piłkarzy, ale i kibiców. Fanów na stadionie pojawiło się około 600 i nie mogli być rozczarowani, gdyż obejrzeliśmy ciekawy mecz. Wynik otworzył w 12. minucie Kamil Jastrzębski, dobijając piłkę do bramki w zamieszaniu. Po pół godzinie gry było już 2:0 dla Narwi, tym razem na listę strzelców wpisał się Przemysław Olesiński.

Kiedy wydawało się, że na przerwę Narew zejdzie z dwubramkową przewagą, goście zdobyli bramkę kontaktową. W polu karnym doskonale odnalazł się Piotr Kamionowski i uderzeniem tuż przy słupku pokonał Kacpra Stepnowskiego. Do przerwy 2:1 dla Narwi.

Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęli gracze KS CK Troszyn. W 48. minucie gola głową zdobył Dominik Dzwonkowski i było 2:2. Na boisku i na trybunach buzowały emocje. Nie brakowało twardej gry, ale kibice czekali na jeszcze więcej goli. Doczekali się w 63. minucie. Konrad Sobotka ładnie odegrał do Kamila Jastrzębskiego, a ten huknął ile sił w nodze i w taki sposób pokonał Andrzeja Łyzińskiego.

Obie drużyny miały jeszcze swoje szanse, ale bardzo dobrze spisywali się bramkarze. Najlepszą sytuację miał Przemysław Olesiński, który stanął "oko w oko" z Andrzejem Łyzińskim, lecz tym razem to doświadczony bramkarz był górą. Gwizdek sędziego zakończył ten emocjonujący mecz przy wyniku 3:2 dla Narwi. Zespół z Troszyna poniósł pierwszą porażkę w sezonie, Narew pozostaje niepokonana.

Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 3:2 (2:1)
Bramki: 12' 63' K. Jastrzębski, 30' Olesiński - 43' P. Kamionowski, 48' D. Dzwonkowski

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Cychol, Skarzyński, Pełtak, Dworecki – Jastrzębski (90. Cendrowski), Markowski (28. Kuzia), Strzeżysz (60. Sobotka), Gontarz – Marczak, Olesiński.

KS CK Troszyn: Łyziński – Dzbeński (80. Bałas), Górski, K. Kamionowski, K. Dzwonkowski – Gumowski (46. Kowalczyk), P. Kamionowski, Stepnowski (65. Kubat), Prz. Modzelewski (65. Gąska), D. Dzwonkowski – Gutowski (46. Laska).