Mecz przyjaźni dla Hutnika. Narew bez punktów w stolicy

Piłka nożna 29 października 2022 4 Komentarze

Narew Ostrołęka przegrała z Hutnikiem Warszawa 1:4 w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej. Niebiesko-czerwoni nie przerwali złej passy i na czwarte zwycięstwo będą musieli poczekać jeszcze co najmniej kilka dni.

Był to mecz przyjaźni na trybunach, ale na boisku walka była całkowicie na poważnie. Gospodarze objęli prowadzenie w 30. minucie meczu. Dośrodkowanie w pole karne, a tam Jakub Górski uprzedził Shavketowa i skierował piłkę do siatki.

W 43. minucie było 2:0. Podanie za linię obrony Narwi, Paweł Giel wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnie podwyższa wynik tego meczu. Do przerwy Hutnik prowadził dwiema bramkami, a po przerwie jeszcze powiększył prowadzenie.

W 59. minucie było już 3:0 dla zespołu z Bielan. Tym razem do siatki trafił, na raty, Patryk Piasecki. W 74. minuicie było 4:0 - tym razem indywidualny błąd ostatniego obrońcy, do piłki dopada Paweł Giel i podwyższa wynik.

Narew zdobyła honorowego gola - w 79. minucie po akcji oskrzydlającej lewą stroną i dośrodkowaniu w pole karne, do siatki trafił Konrad Drężek.

Hutnik Warszawa - Narew Ostrołęka 4:1 (2:0)

Narew (skład wyjściowy): Shavketov - Gałązka, Ochrimenko, Niedźwiecki, Gromek, Trojanowski, Barciak, Białobrzeski, Budniak, Staszczuk, Drężek.