Medalowe żniwa Squatiny w Giżycku [ZDJĘCIA]

Pływanie 13 listopada 2016 Komentarzy

Dwanaście złotych, dwa srebrne i trzy brązowe medale - to dorobek zawodników i zawodniczek KS Squatina Ostrołęka w Giżycku podczas 12. zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Giżycka z okazji Święta Niepodległości.

Złote medale dla Squatiny podczas zawodów w Giżycku zdobywali Maja Wołosz na 100 m dowolnym (9 lat), Jakub Bieżuński na 100 m zmiennym, 50 m motylkowym, 100 m klasycznym i 50 m klasycznym (9 lat), Kamil Szporak na 100 m zmiennym, 50 m motylkowym, 100 m klasycznym i 50 m klasycznym (10 lat), Weronika Jankowska na 50 m klasycznym i 100 m klasycznym (10 lat), Blanka Mulewska na 100 m klasycznym (8 lat i młodsi).

Srebrne krążki zdobyły Blanka Mulewska na 50 m klasycznym (8 lat i młodsi) oraz Maja Wołosz na 50 m klasycznym (9 lat), z kolei na najniższym stopniu podium stanęły Weronika Jankowska na 100 m dowolnym i 50 m dowolnym (10 lat), Patrycja Marcińczyk na 100 m zmiennym (10 lat).

Klasyfikację medalową zawodów w Giżycku wygrał klub UKS 190 Łódź. Squatina zajęła miejsce szóste na 25 sklasyfikowanych klubów.