Memoriał im. J. Gajewskiego: Dobry początek Pekpolu

Siatkówka 03 września 2011 Komentarzy

Siatkarze Pekpolu Ostrołęka od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w Memoriale im. Józefa Gajewskiego w Suwałkach. Pierwsze trzy sety to prawdziwa huśtawka nastrojów dla kibiców zgromadzonych w suwalskiej hali...

Siatkarze Pekpolu Ostrołęka od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w Memoriale im. Józefa Gajewskiego w Suwałkach.

Pierwszym rywalem naszych siatkarzy był zespół Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski

Pierwsze trzy sety to prawdziwa huśtawka nastrojów dla kibiców zgromadzonych w suwalskiej hali OSiR. Obie drużyny prowadziły otwartą wymianę ciosów, wszystkie sety zakończyły się wynikami 25:17 ale prowadziła ekipa z Gorzowa Wielkopolskiego. W czwartym secie Pekpol wykorzystał chwilową niemoc Rajbudu, spowodowaną kontuzją libero Michała Gacy. Zwycięstwo 25:21 pozwoliło doprowadzić do tie-breaka. W nim emocje sięgnęły zenitu, najpierw piłkę meczową miał GTPS, ale to jednak ostrołęcki zespół zdobył trzy punkty z rzędu i wygrał cały mecz 3:2. MVP spotkania wybrany został Artur Jacyszyn.

Pekpol Ostrołęka - Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski 3:2 (17:25, 25:17, 17:25, 25:21, 16:14)

Pekpol Ostrołęka: Grzegorz Pietkiewicz (1), Tomasz Rutecki (3), Artur Żyliński (5), Paweł Pietkiewicz (6- kapitan), Artur Jacyszyn (7), Grzegorz Białek (8), Karol Szczygielski (11), Mateusz Sacharewicz (17), Konrad Woroniecki (9), Cezary Stanisławajtys (2), Edward Górecki (10), Tomasz Stańczuk (16), Adrian Mihułka (13 - libero);

Trener I: Andrzej Dudziec, Trener II: Lucjan Łomacz

[źródło: pekpol.net]