zdjecie 7405
zdjecie 7405

Memoriał Wiesława Rudkowskiego z udziałem ostrołęczan (wideo)

Sporty walki 22 listopada 2017 1 Komentarz

W podwarszawskiej Zielonce odbył się pięściarski II Memoriał im. Wiesława Rudkowskiego - legendarnego wicemistrza olimpijskiego z Monachium. W ramach memoriału odbył się mecz Polska - Kanada, w którym w barwach reprezentacji Polski wystąpili dwaj ostrołęccy pięściarze: Marek Pietruczuk i Damian Krukowski.

Mecz Polska - Kanada w Zielonce odbył się dzień po spotkaniu, do jakiego doszło w Wyszkowie. Podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów padł wynik 8:8, ale dzień później Polacy byli już dużo lepiej dysponowani i wygrali 10:6. Jak wypadli dwaj ostrołęczanie?

Marek Pietruczuk powtórzył swój wyczyn z Wyszkowa i pewnie wypunktował swojego rywala. Luis Eduardo Santana Salledo nie mógł znaleźć recepty na dobrze dysponowanego mistrza Polski pochodzącego z Ostrołęki, obecnie zawodnika KS RUSHH Kielce. Z kolei Damian Krukowski w Wyszkowie przegrał niejednogłośnie na punkty z Alezandrem Lengiem, w Zielonce jego rywal Evangelos Frangos również okazał się lepszy, tym razem sędziowie byli jednogłośni.

Mecz Polska - Kanada odbył się w ramach II Memoriału Wiesława Rudkowskiego. Wicemistrz olimpijski i mistrz Europy zmarł w 2016 roku, a w Zielonce organizowana jest impreza poświęcona temu wybitnemu pięściarzowi.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
19:19, 22 listopada 2017

Gość

Tylko, ze w Wyszkowie Damian walczył z niejakim Alexandrem Leng a nie EvangelosemSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.