zdjecie 1233
zdjecie 1233

Michał Robaszkiewicz: "Narew zaskoczyła nas ambicją"

Piłka nożna 04 września 2017 5 Komentarzy

Trener Korony II Ostrołęka po sobotnich derbach Ostrołęki w B Klasie mógł się cieszyć ze zwycięstwa. Jak zaznaczył, radować można się było jednak tylko z trzech punktów, bo w grze jest jeszcze sporo do poprawy. - Zagraliśmy tak jak Narew tego chciała - mówi szkoleniowiec żółto-niebieskich.

Mecz derbowy zakończył się wygraną Korony II Ostrołęka 3:1. Spotkanie rozgrywane na stadionie przy ul. Partyzantów wzbudziło ogromne zainteresowanie kibiców - przybyło ich ponad 800, a takiej publiki w poprzednim sezonie nie było na meczu żadnego ostrołęckiego zespołu, niezależnie od dyscypliny sportu. Wygrała piłka nożna, a relację z meczu można przeczytać w naszym serwisie.

Po spotkaniu rozmawiamy z trenerem zwycięzców Michałem Robaszkiewiczem. Z szatni dochodzą głośne śpiewy, trener wychodzi uśmiechnięty, ale jak się okazuje - cieszy go tylko wynik, jaki osiągnęła jego drużyna.

- Nie jestem zadowolony, bo zagraliśmy całkiem inaczej jak mieliśmy grać. Zagraliśmy tak jak Narew chciała żebyśmy zagrali i to był błąd. Zadowolonym nie można być z gry, ale wynik cieszy. Myślę, że można wyróżnić młodego zawodnika z numerem 7, wiadomo dlaczego. To był chyba pierwszy taki mecz Artura Muchina w życiu, w dodatku przy takiej publiczności. Do tego meczu przygotowywaliśmy się normalnie, to jest druga drużyna i jest ona po to aby ogrywać ludzi. Wiedzieliśmy, że rywale się cofną i będą próbować dłuższych piłek na Pędzicha, a mimo to nie ustrzegliśmy się błędu. Narew zaskoczyła nas ambicją, bo wiedzieliśmy, że zagrają bardzo ambitnie, ale trzeba przyznać, że do końca walczyli - skwitował trener Korony II.

W kolejnym meczu Korona II Ostrołęka zmierzy się na własnym stadionie z GKS Andrzejewo. Mecz już 10 września o 14.00 na stadionie przy ul. Partyzantów. Co o derbach Ostrołęki miał do powiedzenia trener pokonanych Rafał Kosek? O tym już jutro w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
22:10, 04 września 2017

Mało inteligentny ten tre

Narew zaskoczyła nas ambicją, bo wiedzieliśmy, że zagrają bardzo ambitnie.


...
22:10, 04 września 2017

Mało inteligentny trener

Narew zaskoczyła nas ambicją, bo wiedzieliśmy, że zagrają bardzo ambitnie...


...
11:06, 05 września 2017

JERZY ENGEL

Szalenie ważne jest aby zaskakiwać rywali ambicją.


...
11:49, 05 września 2017

Gość

jaki trener takie myslenie:)


...
16:11, 05 września 2017

Gość

Dajcie na luz, osiągnijcie choć trochę tego co trener i dopiero komentujcie. Sporo już zdziałał w regionie, szczególnie z młodzieżą.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.