zdjecie 7612

Mistrzostwa Ostrołęki w lekkiej atletyce [ZDJĘCIA]

Lekkoatletyka 18 maja 2017 0 Komentarzy

Juniorzy i juniorzy młodsi rywalizowali w mistrzostwach miasta w lekkiej atletyce. Imprezę, która odbyła się na stadionie przy ul. Witosa, zorganizował Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki przy współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym.

W biegu na 1500 m juniorów najlepszy okazał się Karol Rogoziński z UKS Siódemka Ostrołęka, jego czas to 4:34.04, o ponad 10 sekund wyprzedził on Szymona Kulasa z ZSP Myszyniec, a trzecie miejsce z czasem 5:28.05 zajął Kamil Olbryś z ZSZ 1. W skoku w dal juniorek młodszych najlepsza okazała się Aleksandra Szczęsna - jej najdłuższy skok to 5,18 m. Na drugim miejscu uplasowała się Karolina Krukowska - 4,53 m (obie zawodniczki z UKS Siódemka), a na trzecim Anna Rawa z II LO - 4,34 m. W pchnięciu kulą juniorów młodszych bezkonkurencyjny był Damian Niedźwiecki z OKLA - 17,32 m. Wyprzedził on Oskara Żebrowskiego - 16,47 m, a na trzecim - Patryk Niedźwiecki (15, 40 m).

Rzut oszczepem juniorów młodszych wygrał Marek Nowicki - 43,16 m. W skoku w dal juniorek niespodzianki nie było - ze zdecydowaną przewagą wygrała Kornelia Suchecka z Siódemki Ostrołęka (5,18 m). W pchnięciu kulą juniorów zwyciężył z kolei Karol Żerański z ZSZ 1, znany także z podnoszenia ciężarów. Jego wynik to 12,82 m.

Więcej wyników w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym. Tymczasem, zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.