Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Dwanaście medali UKS Piątka [ZDJĘCIA]

Pływanie 29 października 2022 0 Komentarzy

Za nami 11. Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. W Ostrołęce zaprezentowali się pływacy z klubów z całej Polski, a rywalizacja była naprawdę ciekawa. Gospodarze, UKS Piątka Ostrołęka, zdobyli dwanaście medali.

Klasyfikację medalową wygrał klub UKS Fala Nieporęt, który zdobył łącznie 35 medali. 32 krążki zdobył drugi w medalówce UKS Skalar Warszawa, na trzecim miejscu KS Marlin Mława z wynikiem 24 medali. UKS Piątka Ostrołęka, jedyny ostrołęcki klub w stawce, zajął 5. miejsce w klasyfikacji medalowej, z 12 medalami na koncie - 8 złotymi, 1 srebrnym i 3 brązowymi.

Medale dla Piątki Ostrołęka podczas zawodów w Ostrołęce zdobyli Hanna Wawrzyńska, Marcel Łoziński, Oliwia Charewicz, Zuzanna Zecer, Natalia Skórzewska, Antonina Szczubełek i Antoni Golan. Był to kolejny dobry występ ostrołęckich pływaków. Przed własną publicznością pływali świetnie, a nasze miasto kolejny raz pokazało, że potrafi zorganizować ciekawe zawody pływackie.