zdjecie 7405
zdjecie 7405

Mistrzostwa Polski MMA: Trzy medale Fight Academy Ostrołęka (zdjęcia)

Sporty walki 22 listopada 2017 0 Komentarzy

Trzech zawodników, trzy medale - to bilans Fight Academy Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski MMA w Sochaczewie. W największej i najbardziej prestiżowej imprezie amatorskiego MMA w kraju uczestniczyło ok. 370 zawodników z całej Polski.

Ekipę Fight Academy Ostrołęka reprezentowało trzech zawodników i wszyscy wrócili z mistrzostw z medalami. Rafał Gnatkowski został wicemistrzem kraju w kat. -61 kg OFS, Krystian Gnatkowski również zdobył srebro, ale w kat. -70 kg OFS, z kolei Kamil Sęk został brązowym medalistą w kat. -93 kg OFS.

- Start w Mistrzostwach Polski MMA 2017 uznajemy za bardzo udany. Reprezentanci naszego klubu przywieźli łącznie trzy medale w ograniczonej formule senior, co jest bardzo dużym sukcesem. W zawodach biorą udział najlepsi amatorzy w kraju, poziom był bardzo wysoki dlatego z wyniku jesteśmy zadowoleni mimo iż czuć lekki niedosyt. Niedużo zabrakło by wyniki były jeszcze lepsze - podsumowuje Arkadiusz Ludwiczak, trener Fight Academy.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.