zdjecie 1780

Piotr Golon zwycięża na ringu w Pułtusku

Sporty walki 19 lipca 2017 0 Komentarzy

W minioną sobotę reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon udanie zaprezentował się na gali sportów walki w Pułtusku. Mimo, iż walczył w niecodziennej dla siebie odmianie kickboxingu klasycznego (bez lowkicku), to odnalazł się doskonale w tej formule, kończąc walkę przed czasem w trzeciej rundzie.

Piotr Golon zawalczył w kickboxingu w formule light contact 3 razy po 2 minuty. Jego rywalem był Grzegorz Banasiak z Semiramidy Pułtusk. Jak się okazało, reprezentant ostrołęckiej Fight Academy spisał się bardzo dobrze i wyraźnie pokonał swojego rywala.

- Starty w tym sezonie już zakończyliśmy, jednak pojawiła się możliwość zawalczenia na gali i Piotrek bardzo chętnie podjął wyzwanie. Mimo małego stażu treningowego, jest on bardzo wszechstronnym zawodnikiem, ma już na swoim koncie starty z sukcesami w formułach takich jak K1, low kick, light contact, MMA, boks czy też grappling. Ta walka była kolejnym cennym doświadczeniem dla naszego zawodnika, który niebawem idzie na studia, jednak zapowiada, że dalej będzie sumiennie trenować w innym mieście - podkreśla trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.